Telefon Santral Servisi

Telefon santral servisi 1 saat içersinde servis karel telefon santralları satıcı ve teknik servis olarak hizmet vermektedir. Kurulduğu yılından bu zamana kadar istanbul genelinde birçok projeyi başarılı bir şekilde sonuçlandırmıştır. karel telefon santral servisi olarak hızlı servis hizmet vermeyi kendine görev edinen şirketimiz karel telefon santral arızalarını tecrübeli teknik personeli ile kısa zamanda çözmektedir. Teknik servis olmanın avantajlarını da kullanan Karel Telefon Santral Servisi yedek parça stoğu ile müşterilerimizin çözüm ortağı olmuştur. müşterilerimize yerinde keşif hizmeti vererek ihtiyacı olan ürünü tespit etmek, gerekli tesisat desteği vermek ve gerekirse yapısal kablolamasını yapmak şirketimiz çalışma alanları içindedir. Karel IP Telefon Santral kullanan firmalarımıza da teknik destek uzman personelimiz tarafından verilmektedir. Santral almak sonrasında hizmet devamlılığı gerektiren bir ürün olduğu için Karel Telefon Santral Servisi satıcı ve teknik servis ten alınan tüm hizmet ve santrallar garanti altındadır. Daha ucuza satın alınan ürünlerin garanti verme yetkisi olmayan firmalar tarafından satıldığını, satılan ürünle ilgili herhangi bir sorumluluklarının olmadığını belirtmek isteriz. Karel Telefon Santral Servisi olarak belirtmek isterizki; santral almak uzun vadede hizmet almak demektir.

Karel Telefon Santral Servisi Olarak Karel Santral Adaptör Tamiri Yapmaktayız. Bozulan Santral Adaptörünüzü Tamir Ederek İlk Günki Performansında Teslim Ediyoruz. Siz Değerli Müşterilerimizde Ekonomik Fiyata Santralinizi Çalıştırmış Oluyorsunuz.

Karel Telefon Santral satın alırken Teknik Servis hizmeti satın aldığınızı unutmayın. Satış sonrası tam destek veren ve alanında uzmanlaşmış olan firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkürler