Karel Santrali Cep Telefonuna Yönlendirme İşlemi ve İptali Nasıl Yapılır

Karel santrali cep telefon yönlendirme nasıl yapılır? Karel ms38s ms38c santral ve karel ms48s ms48c santrali cep telefonuna yönlendirme kodu ve cep telefonuna yönlendirme iptali Resmi tatil günlerinde firmanızda bulunmadığınız zamanlarda müşterilerinizin size ulaşmasının tek yolu iş telefonlarınızı cep telefonunuza yönlendirimenizdir. Ofislerinde santral kullanmayan firmalar *21* yönlendirilmek istenilen telefon numarası # koduyla telekom yönlendirmesi yaparak sorunlarını kolay bir şekilde çözebilirler. Santral kullanan firmalar için yönlendirme işlemi daha zor ve karmaşık görünür.

Karel ms26s karel ms26c karel ms38S ms38C karel ms48S ms48C santrallerde dış hat giriş kapasiteleri 2 yada 4 porttur. dış hatların tüm portlarını yönlendirmemiz gerekecek. BU yönlendirme işlemini dahili 11 nolu aboneden yapmanız gerekmektedir. Karel santrali yönlendirme moduna almadan önce cep telefonu numaramızı santrale tanımlamamız gerekmektedir.

    Karel santrali cep telefonuna yönlendirme ve karel santrali cep telefonuna yönlendirme iptali nasıl yapılır.

  • Telefonu açın uzun çevir sesini dinleyin “877777” tuşlayın
  • Çevir sesi geldiğinde 835 01 cep numaranızı * tuşlayın.
  • Çevir sesi geldiğinde 835 02 cep numaranızı * tuşlayın.
  • Çevir sesi geldiğinde 835 03 cep numaranızı * tuşlayın.
  • Çevir sesi geldiğinde 835 04 cep numaranızı * tuşlayın.
  • Çevir sesi geldiğinde 877778 tuşlayarak ayarları kaydedin.

Karel santrale cep telefonu numaramızı tanımlamış olduk..Şimdi ofis dışına çıkmadan önce karel santral yönlendirmeyi aktif etmemiz gerekiyor.

Karel santrali cep telefonuna yönlendirme için “879” tuşlayarak Karel santrali cep telefonuna yönlendirme yapmış oluyoruz

Karel santrali cep telefonuna yönlendirme iptali için “878” tuşlayarak karel santrali cep telefonuna yönlendirme iptali yapmış oluyoruz