Karel Santralleri

Her ölçekteki işletmenin görüntülü ve sesli iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, yazılım ve donanım tabanlı telefon santralları. İhtiyaç ve kurumunuzun büyüklüğüne göre uygun ürünleri bulabilirsiniz

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte iş yerlerinde farklı birimler arasında kurulan iletişim daha konforlu hale getirilir. Birden çok ağın tek merkezde toplanması ile açıklanabilen telefon santralleri bugüne dek farklı uygulamalardan geçerek günümüz haline ulaşır. Önceleri manuel olarak çalıştırılan telefon santralleri artık günümüzde teknolojini gelişmesi ile birlikte daha kolay bir şekilde gerçekleşir. Karel telefon santralleri yaygın kullanım alanına sahip olan bir markadır

Karel Telefon Santralleri Modelleri

Karel santral modelleri Telefon santrallerinin teknik özellikleri detaylı araştırma ve incelemeyi gerekli kılar. Elektronik olarak da adlandırılan santrallerde elektrik akımı öncelikle güç ünitesi adı verilen birime ulaşır. Merkez olan güç devresi gelen bu elektrik akımını tüm santrale göndermek yükümlüdür. Akım anakarta ulaştığında ise  bir sonraki aşama işlemci ile ilgilidir. İşlemci adı verilen birim tüm santrali yönetir ve adeta sistemin beyni konumundadır. Programlanmış mikro işlemciler ise tercihe göre kullanılabilir. İşlemci üzerinde önemli veriler yer alır. Bu veriler arasında dahili numaralar, santral ayarları bulunur. Soketlere bağlı olan telefonlar gelen bildirime hazır olarak bekler. İşlemci ilgili veriyi bu telefonlara ileterek işlevini tamamlar. Böylece ilgili birimler arasında çağrı gerçekleşmiş olur. Arama yapmak isteyen birim ya da kişi ahizeyi kaldırdığında gelen yönlendirme ilk olarak çevir anlamı taşıyan ses olur. Bu sesin ardından işlemciye bağlanma ve ardından görüşülmek istenen numara doğrultusunda çağrı gerçekleşir. İş dünyasını daha dinamik ve verimli hale getiren 4/18 kapasiteli Karel telefon santralleri ile irtibat anında gerçekleşir ve işlemler ivme kazanır.

Karel Telefon Santral Fiyatları

Karel telefon santral fiyatları santral çeşitlerine göre belirgin farklarda bulunabilir. Telefon santralleri günümüzde analog santral, dijital santral ve  IP santral olarak farklı seçenekler sunar. Sayısal santral, dijital santral olarak da adlandırılır. Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen ve yaygın kullanım alanına sahip olan bir diğer uygulama bulut santral olarak değerlendirilir. İnternet üzerinden de görüşme imkanı sağlaması ürüne olan ilgiyi artırır. Tüm bu farklı seçenekler oldukça makul fiyat aralığında tanımlanır. Hemen her bütçeye hitap eden santral çeşitleri şirket içi ya da dış hat kullanımında büyük kolaylık sağlar ve zaten kullanımı olarak da oldukça ekonomiktir. Hem kullanıcı sayısının fazla olması hem de diğer iletişim kurma aygıtlarına göre daha ekonomik olması ve anında dönüt sağlaması zamandan da tasarruf etmenizi sağlar.

Karel Santral Fiyatlarına Kurulum Dahil mi?

Karel telefon santral ve ekipmanların satışına kurulum dahil değildir, Bulunduğunuz il istanbul sınırları içerisinde olması ve firmamızın kurulum yapmayı kabul etmesi halinde kurulum için belirlenecek ücretin tarafınızdan kabul edilmesine istinaden kurulum yapılır.

Karel Santrallar Garanti Kapsamında mı?

Satışını yaptığımız karel santral ve ekipmanları üretim hatalarına karşı 2 yıl üretici firma KAREL A.Ş garantisindedir.