Çerkezköy Karel Santral Servisi

Çerkezköy Karel Santral Satış Kurulum Ve Teknik Servis Hizmeti

Çerkezköy Karel Santral Servisi, Çerkezköy karel yetkili teknik servis olarak 3 saat içerisinde Silivri, Tekirdag, Çorlu, Ergene, Çerkezköy, Marmaraereğlisi, bölgelerinde alanında uzmanlık kazanmış teknik personeli ile haftada 6 gün 9 saat teknik servis hizmeti ile hizmetinizde.

Yetkili servis ve teknik servis olmanın avantajlarını da kullanan Çerkezköy karel santral servisi yedek parça stoğu ile müşterilerin çözüm ortağı olmuştur. Çerkezköy bölgelerinde karel santral ihtiyacı olan müşterilere yerinde keşif hizmeti vererek Karel telefon santral servis, telekom ihtiyacı olan ürünü tespit etmek, gerekli tesisat desteği vermek ve gerekirse yapısal kablolamasını yapmak şirketin çalışma alanları içindedir

Çerkezköy Karel Santral Adaptör Tamiri

Çerkezköy karel santral servisi Karel PS02 Adaptör Tamiri Yapmaktadır.

Çerkezköy Karel Santral Tamiri

Karel santral tamiri karel telefon anakart tamiri dendiğinde akla gelen firmalardan biri olan çerkezköy karel santral servisi Tamir Talep Eden Müşterilerimizin Arızalı Ürünlerini Servis Durumumuzun Uygunluğuna Göre İşyerinizden Teslim Alınır. En Kısa Sürede Arızası Belirlendikten Sonra Karel Santraliniz Hakkında Bilgi Size Sunulur. Onaylamanız Dahilinde Karel santraliniz Onarımı, Tamiri, 3 İş Günü İçinde Yapılarak Size Teslim Edilir. Onaylanmayan Karel Santralinizden Arıza Tespit Ücreti 1.750 Tl Alınır.

KAREL SANTRAL ÇERKEZKÖY SERVİSİ | 0212 548 50 69 | KAREL SERVİS

Karel servis ve satıcı olan firmamızın santral ve ilave ürünlerini inceleye bilir, ucuza alım yapabilir, kurulum ve servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Çerkezköy Karel Santral Servisi Nerededir?

Çerkezköy karel santral servisi

Bize Ulaşın

  • Adres: Gazi Mustafa Kemalpaşa, Şht. Erdinç Duran Sk. 10-12, 59500 Çerkezköy/Tekirdağ
  • 0212 548 50 69
  • 0533 252 10 58
  • cerkezkoy@karelsantralservisii.com