Karel Santral Arıza Servisi

Karel Telefon Santral Arıza Bildirim Servisi

İstanbul Avrupa Yakası Karel Santral Arıza Servisi

Arıza kayıt oluşturduğunuzda Telekom teknik ekipleri tarafınıza 48 saat içerisinde bilgi geçeceklerdir. Bunun dışında arıza tespitleri için bize 0212 548 50 69 Numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Karel Santral ArızaArıza Servisi
Dış Hat AlamamakTelekom
Dış Hat HışırtıTesisat,Telekom
Dış Hat Görüşme KapanmasıTelekom
Dış Hat Arama Sonlandırıldı SorunuTelekom
Dış Hat Gelen Ses Seviyesi AzalmasıKarel Santral
Dış Hattı AktaramamakKarel Santral
Dış Hatlardan Bir Kısmının ÇalışmamasıTesisat,Telekom
İç Hatları ArayamamakKarel Santral
İç Hatlarda Hışırtıİç Tesisat
Ana Konsol Işıkları SönmesiKarel Santral
Telefon Zil Sesi ÇıkmamamsıKarel Santral
İç Hatlardan Birini ArayamamakKarel Santral

Santral Arıza Servisi MS26 Santral Karel OP48 Telefon Arıza Servisi Karel MS38 Santral Karel OP48 Telefon Santral Karel MS38 Santral Arıza Servisi, Karel telefon santral arızalanması durumda servis ve destek verebilmek için kurulmuştur. karel santrallerde oluşan tüm arızaları çözmekle yükümlü olan Firmamız saha tecrübesi olan ve Deneyimli elemanlarca Karel Santral Arıza çözüm hizmeti sunmaktadır

Karel Santral Arızaları Telefon Hatları Arızaları İnternet Hattı Arızaları Telefon Cızırtı Problemi Çözümleri İnternet Hat Kopması Sonucu Oluşan Tüm Problemlerin Çözümü Karel Arıza Çözüm Servisimizce Mümkün.. Karel Santral Modeliniz Ne Olursa Olsun Gelen Servisi Ekibimiz Karel Santrallerin Tüm Modellerine Hakim Gerekli Deneyime Sahip Kişilerdir Ve Hat Kopmaları Hat Düşmeleri Meşgul Sesi Arızaları Servisimizce Çözümlenen Arızalardandır.

Karel Santral Bakımı

Karel santraller düzenli olarak bakım gördüğü sürece sorunsuz bir şekilde çalışır. Düzenli bakımı yapılmayan santrallerde kabloların zamanla aşınması veya kullanıcı hatalarından kaynaklı sorunların oluşabilmektedir. Bu tür sorunlarla başa çıkmanın ve önüne geçmenin en kolay yolu düzenli olarak bakım yaptırmaktır. Bu bakımı mutlaka bir karel santral servisi aracılığı ile yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Hatalı onarım ve bakımlarla karşılaşmanızın önüne geçmek için buna dikkat edin. Santral konusunda uzman karel santral servisi ile çalışmayı her zaman için tercih etmelisiniz.

Karel Santral Tamiri

Karel santral tamiri Dendiğinde Akla Gelen Firmalardan Biri Olan Firmamız Karel Santral Tamiri Talep Eden Müşterilerimizin Arızalı Ürünlerini Servis Durumumuzun Uygunluğuna Göre İşyerinizden Teslim Alınır. En Kısa Sürede Arızası Belirlendikten Sonra Karel Santraliniz Hakkında Bilgi Size Sunulur. Onaylamanız Dahilinde Karel santraliniz Onarımı, Tamiri, 3 İş Günü İçinde Yapılarak Size Teslim Edilir. Onaylanmayan Karel Santralinizden Arıza Tespit Ücreti 70 Tl Alınır.

Telekom Ankastre Kutusu Ve ADSL Arızaları

Telekom ankastre kutusu arızası ve Adsl hız problemleri genelde telekom hatlarının bakır kablo ile iletilmesinden kaynaklanır. telekom sokak başlarında dolap oluşturur bu dolaplar fiber tesisat ile beslenir ve fiber çeviriciler ile anolog'a çevrilir. anlog'a çevrilen hatlar bakır kablo ile apartman girişlerinde bulnan ankastre kutularına iletilinir. Adsl baplantıları telekom dolaplarına kadar fiber geldiğinden sorun oluşmaz ve normal hızlarında olurlar, ancak fiber dolaplardan binalara gelen kablolar anolo hat olarak bakır kablolar ile aktarıldığından internet hızlarında düşme olur. Çözümü şu aşamada mümkün değil ileride her daire için fiber hat verilecek olursa ozaman mümkün olur.

Karel Santral Arıza Servis

Karel santral arıza servis hizmetini sunan teknik ekibimiz arızaya 1 saat içerisinde müdahale ederek arıza konusunda net bilgi verecek doğru adımlarla arızanın çözümlenmesini sağlayacaktır. Şirketiniz bu sayede daha az iletişim kaybı yaşayacaktır. Bu tip sıkıntıları servis yetkilimize bildirerek arızanızı hızlı bir şekilde çözebilirsiz tek yapmanız gereken karel santral servisi ile iletişime geçmek geri kalan iletişim problemlerinizi teknik servisimiz çözecektir.