Karel Santral Arıza Servisi

Karel Telefon Santral Arızaları Ve Arıza İhbar Bildirim Servisi

Karel santral arızaları için arıza ihbar bildirimi servisi'ne ( 0212 ) 548 50 69 Numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Karel Santral ArızalarıArıza Nedeni
Dış Hat Alamama ArızasıTelekom Arızası
Dış Hat Hışırtı ArızasıTesisat Arızası
Dış Hat Görüşme Kapanma ArızasıTelekom Arızası
Dış Hat Arama Sonlandırıldı ArızasıTelekom Arızası
Dış Hat Ses Seviyesi Azalması ArızasıKarel Santral Arızası
Dış Hattı Aktaramama ArızasıKarel Santral Arızası
Dış Hatlardan Bir Kısmının ÇalışmamasıTelekom Arızası
İç Hatları Arayamama ArızasıKarel Santral Arızası
İç Hatlarda Hışırtı ArızasıTesisat Arızası
Ana Konsol Işıkları SönmesiKarel Santral Arızası
Telefon Sesi ÇıkmamamsıKarel Santral Arızası
İç Hatlarda Ses OlmamasıKarel Santral Arızası

Santral Arızaları Servisi MS26 Santral Karel OP48 Telefon Arıza Servisi Karel MS38 Santral Karel OP48 Telefon Santral Karel MS38 Santral Arıza Servisi, Karel telefon santral arızalanması durumda servis ve destek verebilmek için kurulmuştur. karel santrallerde oluşan tüm arızaları çözmekle yükümlü olan Firmamız saha tecrübesi olan ve Deneyimli elemanlarca Karel Santral Arıza çözüm hizmeti sunmaktadır

Karel Santral Arızaları Telefon Hatları Arızaları İnternet Hattı Arızaları Telefon Cızırtı Problemi Çözümleri İnternet Hat Kopması Sonucu Oluşan Tüm Problemlerin Çözümü Karel Arıza Çözüm Servisimizce Mümkün.. Karel Santral Modeliniz Ne Olursa Olsun Gelen Santral Arıza Servisi Ekibimiz Karel Santrallerin Tüm Modellerine Hakim Gerekli Deneyime Sahip Kişilerdir Ve Hat Kopmaları Hat Düşmeleri Meşgul Sesi Arızaları Servisimizce Çözümlenen Arızalardandır.

Karel Santral Bakımı

Karel santraller düzenli olarak bakım gördüğü sürece sorunsuz bir şekilde çalışır. Düzenli bakımı yapılmayan santrallerde kabloların zamanla aşınması veya kullanıcı hatalarından kaynaklı sorunların oluşabilmektedir. Bu tür sorunlarla başa çıkmanın ve önüne geçmenin en kolay yolu düzenli olarak bakım yaptırmaktır. Bu bakımı mutlaka bir karel santral servisi aracılığı ile yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Hatalı onarım ve bakımlarla karşılaşmanızın önüne geçmek için buna dikkat edin. Santral konusunda uzman karel santral servisi ile çalışmayı her zaman için tercih etmelisiniz.

Karel Santral Tamiri

Karel santral tamiri Dendiğinde Akla Gelen Firmalardan Biri Olan Firmamız Karel Santral Tamiri Talep Eden Müşterilerimizin Arızalı Ürünlerini Servis Durumumuzun Uygunluğuna Göre İşyerinizden Teslim Alınır. En Kısa Sürede Arızası Belirlendikten Sonra Karel Santraliniz Hakkında Bilgi Size Sunulur. Onaylamanız Dahilinde Karel santraliniz Onarımı, Tamiri, 3 İş Günü İçinde Yapılarak Size Teslim Edilir. Onaylanmayan Karel Santralinizden Arıza Tespit Ücreti 70 Tl Alınır.

Telekom Ankastre Kutusu Ve ADSL Arızaları

Telekom ankastre kutusu arızası ve Adsl hız problemleri genelde telekom hatlarının bakır kablo ile iletilmesinden kaynaklanır. telekom sokak başlarında dolap oluşturur bu dolaplar fiber tesisat ile beslenir ve fiber çeviriciler ile anolog'a çevrilir. anlog'a çevrilen hatlar bakır kablo ile apartman girişlerinde bulnan ankastre kutularına iletilinir. Adsl baplantıları telekom dolaplarına kadar fiber geldiğinden sorun oluşmaz ve normal hızlarında olurlar, ancak fiber dolaplardan binalara gelen kablolar anolo hat olarak bakır kablolar ile aktarıldığından internet hızlarında düşme olur. Çözümü şu aşamada mümkün değil ileride her daire için fiber hat verilecek olursa ozaman mümkün olur.

Karel Santral Arıza Servis Hizmetleri

Karel santral arıza servis çağrı merkezimizini 0212 548 5 069 telefon numarasından arayın adresinize karel santral arıza servis ekibimizi sevk edelim. Eğer istanbul ilçelerinde bir Karel santral arıza servisi ne ihtiyaç duyarsanız karel santral arıza servis ile iletişim kurabilirsiniz.