SATIŞ KURULUM VE TEKNİK SERVİS ŞARTLARI

1) E-Ticaret Mesafeli Satış Değildir. Ürün Satışı, Kurulum, Ve Servis Hizmetlerimizde Mesafeli Sözleşme Yönetmeliğindeki Cayma Hakkı Kullanılamaz.

2) Santral Ve Ekipman Satışlarında KDV Dahil Toplam Tutar ( Banka Hesabımıza EFT ) İle Peşin Alınır..

3) Teknik Servis Ve Kurulum Hizmeti İçin Belirlenen Ücreti EFAR TELEKOM Gerek Görürse Peşin Talep Edebilir..

4) Kargo İle Gönderilen Ürünler İrsaliyeli Yada Faturalı Sevk Edilir, İrsaliyeli Sevk Edilmiş Ürünlerin Faturası E-arşif'te Kesilerek E-posta Adresinize Gönderilir.( KARGO ÜCRETİ MÜŞTERİYE AİTTİR )

5) Kullanmakta Olduğunuz Santraliniz İçin Alacağınız Ekipmanların Satışı Sonrasında Kurulum Ve Montaj Aşamasında Kullanmakta Olduğunuz Santralinizin Anakartının Arızalı Yada Uyumsuz Olması Durumunda Sorumluluk Müşteriye Aittir. ( Satılan Ürün Ve Verilen Servis Hizmet Ücreti Geri Ödenmez. )

6) Santral Ve Ekipmanlar Üretim Hatalarına Karşı Üretici Firma Garantisindedir..EFAR TELOKOM'un Garantisi Yoktur. ( Santral Ve Ekipmanların Kurulumu Yapıldıktan Sonra Arızalanması Durumunda Onarımı Yada Değişimi Üretici Firmaya Aittir )

7) Garanti Kapsamında Arızalanacak Cihazlara Verilecek Servis Hizmeti Garanti Kapsamında değildir. ( Servis Ücreti Alınır )

8) Arızalı Olan Parça Garanti Kapsamında Olsun Yada Olmasın Müşteriye Bırakılmaz ( Arızalı Olan Elektronik Parça EFAR TELEKOM Tarafından Alınır )

9) Santral Kurulumlarında Kablolama, Sonlandırma Ve Kablo Düzenlemesi Tarafımızdan Yapılmaz..

10) TELEKOM Dış Hatları Santralin Kurulacağı Yere Kadar Çekilmiş Ve Türk Telekom Tarafından Çalışır Durumda Olduğu Müşteriye Kanıtlanmış Olmalı

11) DAHİLİ İç Hatların Kabloları Çekilmiş Olarak Santralin Kurulacağı Yerde Hazır Olmalıdır..

12) DAHİLİ İç Hatların Kabloları, Çekilmemiş Yada Eksik Çekilmiş Olması, TELEKOM Dış Hatların TELEKOM Tarafından Aktif Edilmemiş Olması Halinde Kurulum İçin Tekrar Gelindiğinde SERVİS ÜCRETİ ALINIR.

13) Hizmet Ve Servis Kalitesi Takibi Amacı İle Telefonda Sesli Görüşmlerimiz, Sosyal Medyada Yazışmalarımız, Kayıt Altına Alınmaktadır. Verdiğimiz Servis Hizmetleri IP Sistem Ses Ve Görüntü Kaydeden Kamera Sistemi İle Baştan Sona Kayıt Altına Alınmaktadır..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TARAFINIZA ÜRÜN SATIŞI YAPILDIĞINDA

SERVİS HİZMETİ VERİLDİĞİNDE

YUKARIDAKİ 13 MADDELİ ŞARTLARIMIZI OKUMUŞ ANLAMIŞ KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ.

EFAR TELEKOM
İBAN - TR 34 0001 5001 5800 7303 1691 97
E-posta: info@efartelekom.com