Karel Teknik Servis Ve Yetkili Servis

Karel Santral Kurulumu, Arıza, Bakım Ve Tamiri

Değerli müşterimiz, Satış ve servis şartlarımızı ( BURAYA ) tıklayarak dikkatlice okuyun. Bizden ürün yada servis hizmeti aldığınızda şartlarımızı kabul etmiş sayılırsınız.!

Karel teknik servis ve yetkili servis, istanbul avrupa yakası Santral kurulumu arıza tamiri yetkili servis hizmeti, Karel teknik servis yaygın servis ağı sayesinde, Müşterilerimizin tüm lokasyonlarında en geç 2-3 saat içinde yerinde müdahale edilebilmektedir. istanbul avrupa yakası'ndaki karel kullanıcıları haftada 6 gün, günde 10 saat karel teknik servis çağrısı yapabilir, firmamız da kayıtlı karel servis hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz uzak destek hizmeti alabilirler.

Karel Santral Satışı

Karel teknik servis bayii yetkili servis. En uygun Karel santral fiyatları ve karel santral ürünleri hakkında detaylı bilgi edinmek için Karel Santral Fiyatları sayfamıza bakabilirsiniz.

Karel Santral Kurulumu

Karel teknik servis istanbul avrupa yakası yetkili servis. Santral kurulumu arıza tamiri yetkili servis hizmeti, Karel teknik servis telefon santral kurulumu ve montajı yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar bulunuyor. Bu hususların ihmal ya da göz ardı edilmesi ileride iletişim sorunları doğurabileceğinden santral kurulum ve montajının, uzman kişilere yaptırılmasında fayda var.

Karel telefon santral montajı ve kurulumu yapmadan önce yer tespiti ve keşif yapılmalı. Karel santral'ın kurulacağı yer direk güneş ışığı almayan, rutubet ve nem bulunmayan, yüksek gerilim ve manyetik alanlardan uzak olmalıdır. İşletmelerde, sistem odası bulunuyorsa santral kurulumu bu alana yapılmalı, telefon santralı montajı, zemine yakın bir yere yapılacaksa sonradan müdahale ihtimaline karşın yerden belli bir yüksekliğe (en az 1 mt.) kurulum yapılmalıdır.

Santrala güç sağlayacak elektrik bağlantısı, karel santral kurulumu yapılmadan kontrol edilmeli ve gerekli ölçümler yapılmalıdır. Olası bir elektrik kesintisine karşın santrala akü bağlantısı yapılmalı ve merkezi UPS biriminden santrala güç verilmemelidir. Dahili ve harici hat kablolamaları yapılırken renk kodlaması yapılmalı ve şablon çıkartılarak bağlantı yapılmalıdır. Kablo uçları mutlaka priz veya rozans ile bağlanmalıdır.

Karel ps02 adaptör Tamiri

Karel ps02 adaptörlerin kullanıldığı karel ms26s, karel ms26c, karel ms38s, karel ms38c, santral'ların ps02 adaptör tamiri. Karel ms26 ve ms38 santraller için kullanılan adaptörleri yapı itibariyle ani yükselen ve alçalan elektrik voltajlarına karşı çok hassasdır. karel Ps02 adaptörleri elektrik şebekesi sıkıntılı olan bölgelerde çok sık arızalandığı görülmektedir. Şehir şebekesine direk bağlandığında ani voltaj yükselmelerinde kullanılamaz hale gelir

Karel Santral Bakımı

Karel santraller düzenli olarak bakım gördüğü sürece sorunsuz bir şekilde çalışır. Düzenli bakımı yapılmayan santrallerde kabloların zamanla aşınması veya kullanıcı hatalarından kaynaklı sorunların oluşabilmektedir. Bu tür sorunlarla başa çıkmanın ve önüne geçmenin en kolay yolu düzenli olarak bakım yaptırmaktır. Bu bakımı mutlaka bir karel teknik servis aracılığı ile yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Hatalı onarım ve bakımlarla karşılaşmanızın önüne geçmek için buna dikkat edin. Santral konusunda uzman karel teknik servis ile çalışmayı her zaman için tercih etmelisiniz.

Karel Santral Robot Selendirme

Kurumsal firmalarda ya da devlet kurumlarında arayanların doğru şekilde yönlenmeleri, zamandan tasarruf ederek aranan kişiye anında ulaşılması son derece önemlidir. Bu noktada santral sistemlerinin yetenekleri asıl belirleyici rolü üstlenmektedir. Firmaların daha kurumsal ve daha profesyonel bir imaj çizmelerinin altında da bu durum yatarken, dışarıdan yapılan aramaların ilgili kişilere yönlenmesine kadar olan süreçte santral bekletme müziği dinletilebilir. Arayan kişinin beklediğini bilmesi, beklerken hoş melodiler dinlemesi ve sırasının yaklaştığını hissetmesi bu müzikler ile mümkündür.

Karel Santral Tamiri

Karel santral tamiri karel K72 kart tamiri karel santral tamiri telefon santrali tamiri karel K71 kart tamiri karel santral tamiri Dendiğinde Akla Gelen Firmalardan Biri Olan Firmamız Karel Santral Tamiri Talep Eden Müşterilerimizin Arızalı Ürünlerini Servis Durumumuzun Uygunluğuna Göre İşyerinizden Teslim Alınır. En Kısa Sürede Arızası Belirlendikten Sonra Karel Santraliniz Hakkında Bilgi Size Sunulur. Onaylamanız Dahilinde Karel santraliniz Onarımı, Tamiri, 3 İş Günü İçinde Yapılarak Size Teslim Edilir. Onaylanmayan Karel Santralinizden Arıza Tespit Ücreti 150 TL Alınır.

Karel Santral Programlama

Karel Programlama Kodları Karel Santral MS26 Programlama Kodları Karel Santral MS38 Programlama Kodları Karel Santral MS48 Kodları Karel santralinizin ayarlarını, dış hat numara açma, dahili numara yetkilendirme, dahili numara yönlendirme ayarlarını bu programlama kodları ile konsoldan giriş yaparak düzenleyebilirsiniz. Bu programlama kodları karel MS26, MS26S, MS38, MS38S, MS48, MS48S santrallerde geçerlidir. ve diğer birçok modelle uyumludur.

Karel teknik servis santral programlama kodları. Son kullanıcının işini kolaylaştıran santrali pratik kullanmasına yarayan karel teknik servis programlarına ulaşmak için Karel Santral Kodları Sayfamızı Ziyaret Edin

Karel istanbul Avrupa Yakası Teknik Servis Ana Bayii

Santral arızaları kurulum ve ürün tedariği edebileceğiniz firmamız 1 saat içinde Karel servisi hizmeti sağlar

Karel Teknik Servis Garanti Takibi

Karel Teknik Servis 0212 548 50 69 Garanti Takibi. Eğer ürününüz garanti kapsamında işlem görmesi gerekiyor ise yetkili servis süreçleri takip edilir

Karel Teknik Servisi istanbul Avrupa Yakası Çağrı Merkezi 0212 548 50 69

Çağrı merkezi numaramız 0212 548 50 69 den ulaşarak, teknik servis talebi, arıza ihbarı, santral sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz

Karel Teknik Servisi İletişim

Karel Teknik Servisi 0212 548 50 69. Karel Teknik Servisi alanında uzmanlık kazanmış teknik personeli ile hizmetinizde

istanbul Avrupa Yakası'nda karel yetkili bayii servis. Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz için telefonda destek arıza hizmeti

Karel Teknik Servisi 0212 548 50 69 İstanbul Avrupa Yakası Karel Bayii Yetkili Servis

Karel Bayii Yetkili Servis » KAREL SANTRAL SERVİSİ | 0212 548 5 069
Karel Santral Servisi | Karel Bayii Yetkili Servis | 0212 548 5 069

Karel santral servisi Ana Bayii yetkili servis istanbul tüm ilçelerine 1 saat içerisinde hızlı uygun fiyatlı karel servisi ve satış hizmeti