Karel Santral Resetleme

Karel Santral Resetleme Kodu

Karel santral resetleme karel santra'lin emprom entegresindeki programların fabrika ayarlarına döndürülmesidir.

Karel Ms26, Karel Ms38, Karel Ms48, Karel Santral Resetleme Kodu, Karel op48, Karel Op50, Karel Santral Resetleme Kodu İçin 877777 yaparak programa girin. Ardında 8259 tuşlayıp telefon ahisesini kapatıp 5 dakika bekleyin. Santraliniz Fabrika ayarlarına dönmüş resetlenmiş olacaktır.

Karel santral'inizi resetledikten sonra yeniden programlamanız gerekecektir. bu nedenle aşağıdaki kodları kullanarak santralinizi yeniden programlaya bilirsiniz.

877777 yaparak programa girin

Abonelerin Dış hat yetki seviyelerini programlama :887 + abone numarası + (0) dış hat almaya kapatır. 887+ abone numarası + (1) şehir içi aramalara izin verir. 887 + abone numarası + (2) şehirlerarası aramalara izin verir.887 + abone numarası + (3) cep ve milletlerarası aramaları programlar.

Dış hat servise açma kapama programı : Santrale bağladığınız kaç adet ptt hattınız var ise o portları kullanıma açmalısınız ki santralde kullanabilesiniz. örnek vermek gerekirse santralin birinci hat girişine ptt hattınızı bağladığınızda ; 89 + 01 + 11 yaparsanız santralin birinci hattını servise açmış olursunuz.

Karel Santral satın alırken Teknik Servis hizmeti satın aldığınızı unutmayın.Satış sonrası tam destek veren ve alanında uzmanlaşmış olan firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz