Bahçelievler Karel Santral Servisi

Bahçelievler Karel Santral Teknik Destek Servisi

Satış Ve Servis Şartlarımızı ( Buraya TIKLAYIP Dikkatlice Okuyun ) Tarafınıza Ürün Satışı Yada Servis Hizmeti Verildiğinde Şartları Kabul Etmiş Sayılırsınız.!!!

Bahçelievler karel santral servisi karel santral acil teknik servis hizmeti. Bahçelievler karel santral servisi'ne arıza kayıt bildiriminizden 1 saat sonra teknik servis elemanı adresinizde olur Bahçelievler karel santral servisi olarak Bahçelievler bölgesi için karel santral satış karel santral kurulumu karel santral montajı karel santral tamir karel santral teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Bahçelievler karel IP Santral kullanan firmalara da teknik destek uzman personel tarafından verilmektedir. Bahçelievler karel santral servisi satıcı ve teknik servis ten alınan tüm hizmet ve santrallar garanti altındadır. Piyasada daha ucuza satılan ürünlerin garanti verme yetkisi olmayan firmalar tarafından satıldığını, satılan ürünle ilgili herhangi bir sorumluluklarının olmadığını biliniz. Bahçelievler karel santral servisi'nden santral satın almak uzun vadede hizmet almak demektir.

Bahçelievler karel santral servisi Kurulduğu yıldan bu zamana kadar bahçelievler bölgesinde ve istanbul genelinde birçok projeyi başarılı bir şekilde sonuçlandırmıştır. Özellikle Bahçelievler bölgesinde karel santral teknik servisi olarak hızlı, kaliteli, ekonomik fiyatlı servis hizmeti vermeyi kendine görev edinen şirket karel santral arızalarını tecrübeli teknik personeli ile acil olarak kısa zamanda çözmektedir

Teknik servis olmanın avantajlarını da kullanan Bahçelievler karel santral servisi yedek parça stoğu ile müşterilerin çözüm ortağı olmuştur. Bahçelievler bölgesinde karel santral ihtiyacı olan müşterilere yerinde keşif hizmeti vererek ihtiyacı olan ürünü tespit etmek, gerekli tesisat desteği vermek ve gerekirse yapısal kablolamasını yapmak şirketin çalışma alanları içindedir

Bahçelievler karel santral servisi Karel PS02 Santral Adaptörü Tamiri Yapmaktadır. Bozulan Santral Adaptörünüz Tamir Edilerek İlk Günki Performansında Teslim Edilir. Siz Değerli Müşterileriler Ekonomik Fiyata Santralinizi Çalıştırmış Olursunuz.

Sizde Bahçelievler karel santral servisi ile iletişime geçerek 1 saat içersinde acil hızlı ve ekonomik fiyat ile Bahçelievler karel servis'ten teknik servis hizmeti alabilirsiniz

Bahçelievler bölgesinde servis hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz için Karel Ms26 Santral, Karel Ms38 Santral, Karel Ms48 Santral Programları konusunda firmamız telefon ile uzak teknik destek vermektedir.

Bahçelievler Karel Santral Servisi'ni Gönül Rahatlığı İle Araya Bilirsiniz

Kaliteli hızlı hizmet vermekte olan firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Bahçelievler Karel Santral Bakımı

Karel santraller düzenli olarak bakım gördüğü sürece sorunsuz bir şekilde çalışır. Düzenli bakımı yapılmayan santrallerde kabloların zamanla aşınması veya kullanıcı hatalarından kaynaklı sorunların oluşabilmektedir. Bu tür sorunlarla başa çıkmanın ve önüne geçmenin en kolay yolu düzenli olarak bakım yaptırmaktır. Bu bakımı mutlaka bir Bahçelievler karel santral servisi aracılığı ile yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Hatalı onarım ve bakımlarla karşılaşmanızın önüne geçmek için buna dikkat edin. Santral konusunda uzman Bahçelievler karel servisi ile çalışmayı her zaman için tercih etmelisiniz.

Bahçelievler Karel Santral Kurulumu

Karel Santral Kurulumu Karel MS26, Karel OP48, Telefon, Karel MS38, Karel OP50, Karel MS48, Karel telefon santral kurulumu ve montajı yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar bulunuyor. Bu hususların ihmal ya da göz ardı edilmesi ileride iletişim sorunları doğurabileceğinden santral kurulum ve montajının, uzman kişilere yaptırılmasında fayda var.

Karel telefon santral montajı ve kurulumu yapmadan önce yer tespiti ve keşif yapılmalı. Karel santral'ın kurulacağı yer direk güneş ışığı almayan, rutubet ve nem bulunmayan, yüksek gerilim ve manyetik alanlardan uzak olmalıdır. İşletmelerde, sistem odası bulunuyorsa santral kurulumu bu alana yapılmalı, telefon santralı montajı, zemine yakın bir yere yapılacaksa sonradan müdahale ihtimaline karşın yerden belli bir yüksekliğe (en az 1 mt.) kurulum yapılmalıdır.

Santrala güç sağlayacak elektrik bağlantısı, karel santral kurulumu yapılmadan kontrol edilmeli ve gerekli ölçümler yapılmalıdır. Olası bir elektrik kesintisine karşın santrala akü bağlantısı yapılmalı ve merkezi UPS biriminden santrala güç verilmemelidir. Dahili ve harici hat kablolamaları yapılırken renk kodlaması yapılmalı ve şablon çıkartılarak bağlantı yapılmalıdır. Kablo uçları mutlaka priz veya rozans ile bağlanmalıdır.

Bahçelievler Karel Santral Tamiri

Bahçelievler Karel santral tamiri Dendiğinde Akla Gelen Firmalardan Biri Olan Firmamız Karel Santral Tamiri Talep Eden Müşterilerimizin Arızalı Ürünlerini Servis Durumumuzun Uygunluğuna Göre Bahçelievler'deki İşyerinizden Teslim Alınır. En Kısa Sürede Arızası Belirlendikten Sonra Karel Santraliniz Hakkında Bilgi Size Sunulur. Onaylamanız Dahilinde Karel santraliniz Onarımı, Tamiri, 3 İş Günü İçinde Yapılarak Size Teslim Edilir. Onaylanmayan Karel Santralinizden Arıza Tespit Ücreti 70 Tl Alınır.

Bahçelievler Ankastre Kutusu ADSL Arızaları

Telekom ankastre kutusu arızası ve Adsl hız problemleri genelde telekom hatlarının bakır kablo ile iletilmesinden kaynaklanır. telekom sokak başlarında dolap oluşturur bu dolaplar fiber tesisat ile beslenir ve fiber çeviriciler ile anolog'a çevrilir. anlog'a çevrilen hatlar bakır kablo ile apartman girişlerinde bulnan ankastre kutularına iletilinir. Adsl bağlantıları telekom dolaplarına kadar fiber geldiğinden sorun oluşmaz ve normal hızlarında olurlar, ancak fiber dolaplardan binalara gelen kablolar anolog hat olarak bakır kablolar ile aktarıldığından internet hızlarında düşme olur. Çözümü şu aşamada mümkün değil ileride her daire için fiber hat verilecek olursa ozaman mümkün olur.

Bahçelievler Karel Santral servisi güvenilir ve hızlı hizmette siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Karel Santral Servisi Bahçelievler konusunda deneyimli teknisyenler ile çalışmaktadır.

Bahçelievler Karel Servisi

Bahçelievler Karel Santral Servisi'nden kurulum ve teknik servis hizmeti almak için çağrı merkezimizi 0850 259 33 27 telefon numaramızdan arayın ve kısa sürede adresinize karel teknik destek servis ekibimizi gönderelim.