Beşiktaş Karel Santral Servisi

Beşiktaş Karel Yetkili Teknik Servis

Beşiktaş Karel Bayi Yetkili Servisi Karel Santral Acil Teknik Servisi Hizmeti. Beşiktaş Karel Servisi'ne Arıza Kayıt Bildiriminizden 1 Saat Sonra Teknik Servisi Elemanı Adresinizde Olur. Beşiktaş karel servisi Olarak karel santral teknik servis hizmetleri vermektedir.

Sizde Beşiktaş karel servisi ile iletişime geçerek 1 saat içersinde acil hızlı ve ekonomik fiyat ile Beşiktaş karel servis'ten teknik servis hizmeti alabilir telefon santrallerinde oluşmuş olan genel arızaları Beşiktaş karel servisi hizmetlerimize ulaşarak çözümleyebilirsinizi

Beşiktaş karel santral servisi Kurulduğu yıldan bu zamana kadar Beşiktaş ilçesinde ve istanbul genelinde birçok projeyi başarılı bir şekilde sonuçlandırmıştır. Özellikle Beşiktaş ilçesinde karel santral teknik servisi olarak hızlı, kaliteli, ekonomik fiyatlı servis hizmeti vermeyi kendine görev edinen şirket karel santral arızalarını tecrübeli teknik personeli ile acil olarak kısa zamanda çözmektedir

Beşiktaş karel IP Santral kullanan firmalara da teknik destek uzman personel tarafından verilmektedir. Beşiktaş karel santral Servisi satıcı ve teknik servis ten alınan tüm hizmet ve santrallar garanti altındadır. Piyasada daha ucuza satılan ürünlerin garanti verme yetkisi olmayan firmalar tarafından satıldığını, satılan ürünle ilgili herhangi bir sorumluluklarının olmadığını biliniz. Beşiktaş karel santral servisi'nden santral satın almak uzun vadede hizmet almak demektir.

Teknik servis olmanın avantajlarını da kullanan Beşiktaş karel santral servisi yedek parça stoğu ile müşterilerin çözüm ortağı olmuştur. Beşiktaş ilçesi ve bölgelerinde karel santral ihtiyacı olan müşterilere yerinde keşif hizmeti vererek ihtiyacı olan ürünü tespit etmek, gerekli tesisat desteği vermek ve gerekirse yapısal kablolamasını yapmak şirketin çalışma alanları içindedir

Beşiktaş karel santral servisi Beşiktaş Bölgesinde Servis Hizmeti Verdiği Müşterilerine Santral programları için ücretsiz telefon desteği vermektedir.

Beşiktaş karel santral servisi Karel PS02 Santral Adaptörü Tamiri Yapmaktadır. Bozulan Santral Adaptörünüz Tamir Edilerek İlk Günki Performansında Teslim Edilir. Siz Değerli Müşterileriler Ekonomik Fiyata Santralinizi Çalıştırmış Olursunuz.

Satış sonrası tam destek veren ve alanında uzmanlaşmış olan Beşiktaş Karel Santral Teknik Servisi firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Beşiktaş Karel Santral Bakımı

Karel santraller düzenli olarak bakım gördüğü sürece sorunsuz bir şekilde çalışır. Düzenli bakımı yapılmayan santrallerde kabloların zamanla aşınması veya kullanıcı hatalarından kaynaklı sorunların oluşabilmektedir. Bu tür sorunlarla başa çıkmanın ve önüne geçmenin en kolay yolu düzenli olarak bakım yaptırmaktır. Bu bakımı mutlaka bir Beşiktaş karel santral servisi aracılığı ile yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Hatalı onarım ve bakımlarla karşılaşmanızın önüne geçmek için buna dikkat edin. Santral konusunda uzman Beşiktaş karel servisi ile çalışmayı her zaman için tercih etmelisiniz.

Beşiktaş Karel Santral Kurulumu

Karel Santral Kurulumu Karel MS26, Karel OP48, Telefon, Karel MS38, Karel OP50, Karel MS48, Karel telefon santral kurulumu ve montajı yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar bulunuyor. Bu hususların ihmal ya da göz ardı edilmesi ileride iletişim sorunları doğurabileceğinden santral kurulum ve montajının, uzman kişilere yaptırılmasında fayda var.

Karel telefon santral montajı ve kurulumu yapmadan önce yer tespiti ve keşif yapılmalı. Karel santral'ın kurulacağı yer direk güneş ışığı almayan, rutubet ve nem bulunmayan, yüksek gerilim ve manyetik alanlardan uzak olmalıdır. İşletmelerde, sistem odası bulunuyorsa santral kurulumu bu alana yapılmalı, telefon santralı montajı, zemine yakın bir yere yapılacaksa sonradan müdahale ihtimaline karşın yerden belli bir yüksekliğe (en az 1 mt.) kurulum yapılmalıdır.

Santrala güç sağlayacak elektrik bağlantısı, karel santral kurulumu yapılmadan kontrol edilmeli ve gerekli ölçümler yapılmalıdır. Olası bir elektrik kesintisine karşın santrala akü bağlantısı yapılmalı ve merkezi UPS biriminden santrala güç verilmemelidir. Dahili ve harici hat kablolamaları yapılırken renk kodlaması yapılmalı ve şablon çıkartılarak bağlantı yapılmalıdır. Kablo uçları mutlaka priz veya rozans ile bağlanmalıdır.

Beşiktaş Telefon Hattı Tamir Servisi

Karel Telefon santralinizde dış hat görüşmesi yapabilmeniz için bina girişindeki telekom kutusundan ofisiniz içersindeki karel santralinize dış hat kablosu ile hatların bağlanması gerekmektedir. Bu bağlantı şirketinizdeki dış hat görüşmelerinin ve dışardan sizi arayan müşterilerinizin telefon trafiğini sağlamadaki en büyük araçtır. Telekom kablosu koptuğunda hatlarınız çalışmaz. Bu da sizi arayanların size ulaşamaması gibi büyük bir sorun yaratır. Kimi zaman da Telefon hattı arızalarınız hizmet aldığınız opertaör (türk telekom, turk net, superonline ) firmalarının yer altında meydana gelen kablo arızalarından kaynaklanmaktadır. Bu durumda dış hat sağlayıcınızın çağrı merkezini arayarak arıza kaydı bırakmalısınız. Beşiktaş Karel Santral Servisi olarak bizlerden profesyonel destek alıp hatlarınızda sorun olduğunu tespit edip ilgili firmaya arıza kaydını kendimiz bırakabiliriz. Böylece sorunun kaynağını erken tespit edip hem hızlı çözüm sağlıyoruz.

Beşiktaş Karel Santral Tamiri

Beşiktaş karel santral tamiri dendiğinde akla gelen firmalardan biri olan firmamız karel santral tamiri talep eden müşterilerimizin arızalı ürünlerini servis durumumuzun uygunluğuna göre işyerinizden teslim alınır. En Kısa Sürede Arızası Belirlendikten Sonra Karel Santraliniz Hakkında Bilgi Size Sunulur. Onaylamanız Dahilinde Karel santraliniz Onarımı, Tamiri, 3 İş Günü İçinde Yapılarak Size Teslim Edilir

Beşiktaş Karel Santral Servisi Nerededir?

Beşiktaş karel santral servisi

Bize Ulaşın

  • Adres: Yıldız, Çitlenbik Sk. No:2, 34349 Beşiktaş/İstanbul
  • 0212 548 50 69
  • 0533 252 10 58
  • besiktas@karelsantralservisii.com