Beylikdüzü Karel Santral Servisi

Karel Yetkili Satıcı ve Servis

Beylikdüzü Karel Santral Servisi, İstanbul Beylikdüzü karel yetkili teknik servis olarak 1 saat içerisinde Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece, Bakırköy, Yakuplu, bölgelerinde alanında uzmanlık kazanmış teknik personeli ile haftada 6 gün 9 saat teknik servis hizmeti ile hizmetinizde.

Yetkili servis ve teknik servis olmanın avantajlarını da kullanan Beylikdüzü karel santral servisi yedek parça stoğu ile müşterilerin çözüm ortağı olmuştur. Beylikdüzü ilçesi ve bölgesinde karel santral ihtiyacı olan müşterilere yerinde keşif hizmeti vererek Karel telefon santral servis, telekom ihtiyacı olan ürünü tespit etmek, gerekli tesisat desteği vermek ve gerekirse yapısal kablolamasını yapmak şirketin çalışma alanları içindedir

Karel Adaptör Tamiri

Beylikdüzü karel santral servis Karel PS02 Santral Adaptörü Tamiri Yapmaktadır. Bozulan Santral Adaptörünüz Tamir Edilerek İlk Günki Performansında Teslim Edilir. Siz Değerli Müşterileriler Ekonomik Fiyata Santralinizi Çalıştırmış Olursunuz.

Karel Santral Bakımı

Karel santraller düzenli olarak bakım gördüğü sürece sorunsuz bir şekilde çalışır. Düzenli bakımı yapılmayan santrallerde kabloların zamanla aşınması veya kullanıcı hatalarından kaynaklı sorunların oluşabilmektedir. Bu tür sorunlarla başa çıkmanın ve önüne geçmenin en kolay yolu düzenli olarak bakım yaptırmaktır. Bu bakımı mutlaka bir beylikdüzü karel santral servisi aracılığı ile yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Hatalı onarım ve bakımlarla karşılaşmanızın önüne geçmek için buna dikkat edin. Santral konusunda uzman beylikdüzü karel servisi ile çalışmayı her zaman için tercih etmelisiniz.

Karel Santral Tamiri

Karelsantral tamiri karel telefon anakart tamiri Dendiğinde Akla Gelen Firmalardan Biri Olan Firmamız Karel Santral Tamiri Talep Eden Müşterilerimizin Arızalı Ürünlerini Servis Durumumuzun Uygunluğuna Göre İşyerinizden Teslim Alınır. En Kısa Sürede Arızası Belirlendikten Sonra Karel Santraliniz Hakkında Bilgi Size Sunulur. Onaylamanız Dahilinde Karel santraliniz Onarımı, Tamiri, 3 İş Günü İçinde Yapılarak Size Teslim Edilir. Onaylanmayan Karel Santralinizden Arıza Tespit Ücreti 100 Tl Alınır.

Telefon Hattı Tamir Servisi

Karel Telefon santralinizde dış hat görüşmesi yapabilmeniz için bina girişindeki telekom kutusundan ofisiniz içersindeki karel santralinize dış hat kablosu ile hatların bağlanması gerekmektedir.

Beylikdüzü Karel Servisi

Bu durumlarla karşılaştığınızda tek yapmanız gereken şey eğer Beylikdüzü bölgesi yakınlarında iseniz 0212 548 50 69 numaralı çağrı merkezi hattımızdan bizlere arıza kaydı bırakmanız olacaktır.

Beylikdüzü Karel Santral Servisi Ana Bayii Nerededir?

Beylikdüzü karel santral servisi

Bize Ulaşın

  • Adres: Yakuplu, Birlik Cd. 4, 34524 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul
  • 0212 548 50 69
  • 0533 252 10 58
  • info@karelsantralservisii.com