LG Santral Servisi

ERİCSSON IPECS Santral Servisi

Ericsson Servisi iPECS Santral Telefon Servisi eMG80 Telefon Santral LG Ericsson Servisi iPECS Santral Telefon Servisi Ericsson Ericsson LG IPECS ürünlerinin servis hizmetini kaliteli ve profesyonel kadromuz ile müşterilerimize sunmaktayız gerek ericsson lg santral kurulumu gerek ericsson lg santral servisi gerek taşınma işleri profesyonel olarak ipecs santral servisi ile sağlanmakta sistem kullanımları ile ilgili eğitimleri son kullanıcılarına sunmaktadır.

Yapmanız gereken iletişim kurarak adres ve iletişim bilgilerinizi tarafımıza iletmeniz. Bu durumda size servis yetkilimiz servis zamanını ve saatini paylaşacaktır. Ericsson lg ipecs Servisi ücretlerimiz yapılacak işe göre değişkenlik göstermektedir. Tüm konular ile ilgili taleplerinizi bize iletişim kurarak tekliflendirebilirsiniz

IPECS İP DECT SİSTEMLERİ ÇÖZÜMLERİ

İPECS GDC-450H /500H, ful entegrasyonlu nitelikli özellikli ürünlerin sistemine sahip, çok amaçlı ürünler arasında orta ölçekli aynı zamanda küçük ölçekli kurumsal işletmelerde kullanılan teknoloji harikası ürünlerdendir.

İPECS Bütünleşmiş sistem özellikli DECT birçok markaya fark atan işletme işlerinizi kolaylaştıran ericsson-Lg, Önde gelen teknoloji harikası SMB PBX sistemleri bütünleşmiş işletim DECT özelliğindedir. Birçok özelliği bulunması ile gelişen ve yenilenen teknolojili donanımı sayesinde, işletme içi uygulamaları basit ve kullanılabilir kılar. Ses iletişimi için herhangi bir noktaya bağlılığa gerek yoktur. Ipecs ip DECT ile çağrı gönderme ve alma işlemi başarılı bir şekilde sağlanır. Ahize ile sesli çağrı özellikli telefon, Korumalı, Korumasız, Yönetici-Sekreter, Arama transferi, Hatta bekletme MWI, Askıya alma, Arama yönlendirme, vb. Sıradan santral özelliklerini de bünyesinde barındırır. IPBX özellikleri ile donatılmış olup sorunsuz ve problemsiz arama sağlayarak daha sistemli ve güvenli şekilde kurulumu yapılıp kullanılabilir.

Ericsson LG telefon santraliniz için genişletme

Ericsson LG telefon santraliniz çalışan sayısı arttığı için kapasitesi size yetersiz geliyorsa santraliniz için en uygun yedek parçalar ve uzman ekibimiz ile kapasite artırım çalışması yapılarak size yeterli duruma getiriyoruz. Gerekli tüm işlemleri yaparak sizin sadece işinize odaklanmanız için çalışıyor, memnuniyet garantisi veriyoruz.

Ericsson santralinizin tüm özelliklerini kullanıyor musunuz

Telefon santralinizin tüm özellikleri konusunda sizleri bilgilendirelim. İhtiyacınız olanı aktif edelim, İlave donanımlarla dahada geliştirelim.

Telefon santralinizi tam verimde kullanın. Örneğin ses kayıtları ile yanlış anlamalara yer vermeyin. Siz ihtiyacınızı belirleyin ve sadece işinize odaklanın. Gerisini biz çözelim.

Neden Ericsson Lg Marka Telefon Santrali Almalısınız

Üst düzey ürün kalitesi

ileriye dönük letişim ihtiyaçlarınıza tek bir sistem ile çözüm

Esnek sistem kapasitesi

Stabilite

Hybrid yapı ile analog Sayısal ve IP Telefonların aynı anda kullanımı

Türkiyenin Tüm Bölgelerinde Yetkili Servis

Sorunsuz Yedek parça vb