Ericsson Santral Yetkili Teknik Servis

IPECS IP Santral Yetkili Teknik Servis

Ericsson Santral Yetkili Teknik Servis Ericsson santral teknik servis hizmetini kaliteli ve profesyonel kadromuz ile müşterilerimize sunmaktayız.

Ericsson lg santral kurulumu, ericsson lg santral servisi, santral taşınma işleri profesyonel olarak ipecs santral servisi ile sağlanmakta sistem kullanımları ile ilgili eğitimleri son kullanıcılarına sunmaktadır.

Yapmanız gereken iletişim kurarak adres ve iletişim bilgilerinizi tarafımıza iletmeniz. Bu durumda size teknik servis yetkilimiz servis zamanını ve saatini paylaşacaktır. Ericsson lg ipecs teknik servis ücretlerimiz yapılacak işe göre değişkenlik göstermektedir. Tüm konular ile ilgili taleplerinizi bize iletişim kurarak tekliflendirebilirsiniz

Ericsson LG Telefon Santrali / Lg Nortel Telefon Santralleri küçükk,orta ve büyük işletmelere yönelik üstünn iletişim çözümleri sunmaktadır. Her işletme farklı iletişim ihtiyaçlarına sahiptir ve işletme iletişim çözümmleri için bu ihtiyaçların karşılanması kritik düzeyde önemlidir. Ericsson-LG iPECS işletmenizin farklı ihtiyaçları ve gerekliliklerini karşılamak üzere size çeşitli uygulamalar ve mobil istemciler sunar.

Sonuç olarak, orta ve küçük ölçekli işletmeler için ortak sorunların çözümleri şöyledir.. Esnek IP kapasitesi, Tümleşik Haberleşme, Kolay Kullanım, Mobilite (Hareketlilik) , Tek Bir Noktadan Yönetim, ölçekleklenebilirlik, Güvenirlilik ve Uygun Fiyatlama vb.

Ericsson LG telefon santraliniz için genişletme

Ericsson LG telefon santraliniz çalışan sayısı arttığı için kapasitesi size yetersiz geliyorsa santraliniz için en uygun yedek parçalar ve uzman ekibimiz ile kapasite artırım çalışması yapılarak size yeterli duruma getiriyoruz. Gerekli tüm işlemleri yaparak sizin sadece işinize odaklanmanız için çalışıyor, memnuniyet garantisi veriyoruz.

Ericsson santralinizin tüm özelliklerini kullanıyor musunuz

Telefon santralinizin tüm özellikleri konusunda sizleri bilgilendirelim. İhtiyacınız olanı aktif edelim, İlave donanımlarla dahada geliştirelim.

Telefon santralinizi tam verimde kullanın. Örneğin ses kayıtları ile yanlış anlamalara yer vermeyin. Siz ihtiyacınızı belirleyin ve sadece işinize odaklanın. Gerisini biz çözelim.

Neden Ericsson Lg Marka Telefon Santrali Almalısınız

Üst düzey ürün kalitesi

ileriye dönük letişim ihtiyaçlarınıza tek bir sistem ile çözüm

Esnek sistem kapasitesi

Stabilite

Hybrid yapı ile analog Sayısal ve IP Telefonların aynı anda kullanımı

Türkiyenin Tüm Bölgelerinde Yetkili Servis

Sorunsuz Yedek parça vb