Karel Santral Kurulumu

Telefon Santralı Kurulumu

Karel Santral Kurulumu Yapılan Modeller

Karel Santral Kurulumu, Karel MS26C, Karel MS38S, Karel MS38C, Karel MS48S, Karel MS48C, Karel DS200, Karel MS128, Karel MS48IP, Karel Santral Kurulumu

Karel MS38 Santral Kurulumu

Karel ms38c Serisi Telefon Santralları, büyük haberleşme kolaylıklarını küçük işletmelere ve evlere sunan, 4 dış hat / 8 dahili kullanıcı kapasitesine sahip, 100' ün üzerinde programlanabilir kullanım özelliği olan, servis ve bakım hizmetlerinde uzaktan programlama kolaylığı sunan telefon santrallarıdır. Karel telefon nasıl bağlanır? Karel santral kurulumu yapmadan önce yer tespiti ve keşif yapılmalı. Karel santral kurulumu yapılacak yer direk güneş ışığı almayan, rutubet ve nem bulunmayan, yüksek gerilim ve manyetik alanlardan uzak olmalıdır.

Karel MS48 Santral Kurulumu

Karel MS48 santral orta büyüklükte işletmeler için tasarlanmış telefon santralidir. Metal ve yeni modellerde plastik kabinet içinde yer alan 4 dış 12 iç hat kapasiteli bir ana karttan oluşmaktadır. Karel MS48C santral ana kartın üzerine takılabilen ek kartlarla kapasitesi 12 dış 40 iç hatta kadar artabilmektedir. Yine ilave edilen evm48 robot operatör kartı ile arayanlara sesli karşılama özelliği de bulunmaktadır.

Karel Santral Kurulumu Kılavuzu Bağlantı Şeması

Karel MS48 Santralinizin iç ve dış hat tesisat bağlantıları devre kartlarının alt kısmındaki konnektörlere yapılır. Her iç ve dış hat bağlantısı için bir çift kablo gerekmektedir. Montaj sonrasında santralin tam verimli bir şekilde çalışabilmesi için karel ms48 santral programlama işleminin yapılması gerekmektedir. Santrale bağlanan dış hat sayısı kadar dış hat portlarının servise açılması, dahili abonelere yetki verilmesi gerekir. Daha detaylı yardıma ihtiyacınız olması durumunda firmamızdan teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Karel MS26, MS38 Santral Kurulum Kılavuzunu Aşağıda Linkten İndire Bilirsiniz.

Karel Santral Kurulumu Bağlantı Şeması PDF Dosyası

Karel Santral Kurulum Kodları

Karel MS26, MS38, MS48 Santral Kurulumu Kodları'nı Aşağıdaki Linkte Bulabilirsiniz

Karel Santral Kurulumu Kodları Programlama Sayfası