Küçükçekmece Karel Santral Servisi

Küçükçekmece Karel Santral Kurulum Tamir Teknik Servisi

Değerli müşterimiz, Satış ve servis şartlarımızı ( BURAYA ) tıklayarak dikkatlice okuyun. Bizden ürün yada servis hizmeti aldığınızda şartlarımızı kabul etmiş sayılırsınız.!

Küçükçekmece karel santral yetkili servisi küçükçekmece ilçesinin sefaköy, halkalı, kanarya, ikitelli, kayabaşı, semtlerinde karel santral arızalarınıza 1 saat içersinde hızlı teknik servis hizmeti vermekteyiz. Küçükçekmece Karel Santral Servisi 0212 548 50 69. Küçükçekmece'de Servis Hizmeti Verdiği Müşterilerine Santral Programları İçin Ücretsiz Telefon Desteği Vermektedir.. Küçükçekmece Karel Santral Servisi'nden Santral Kurumu Ve Teknik Servis Hizmeti Almak İçin ( 0212 548 50 69 ) Telefonumuzu Arayabilirsiniz

Küçükçekmece karel servisi kurulduğu yıldan bu zamana kadar küçükçekmece bölgesi ve istanbul genelinde birçok projeyi başarılı bir şekilde sonuçlandırmıştır. Özellikle küçükçekmece ilçesinde hızlı kaliteli ekonomik fiyatlı servis hizmeti vermeyi kendine görev edinen şirketimiz karel santral arızalarını tecrübeli teknik personeli ile acil olarak kısa zamanda çözmektedir

Küçükçekmece IP Santral Satışı, Montajı ve Bakım Hizmetleri küçükçekmece'de IP telefon santrali kullanan firmalara da teknik destek uzman personel tarafından verilmektedir. küçükçekmece karel Servisi satıcı ve teknik servis ten alınan tüm hizmet ve santrallar garanti altındadır. Piyasada daha ucuza satılan ürünlerin garanti verme yetkisi olmayan firmalar tarafından satıldığını, satılan ürünle ilgili herhangi bir sorumluluklarının olmadığını biliniz. küçükçekmece karel servisi'nden santral satın almak uzun vadede hizmet almak demektir.

Teknik servis olmanın avantajlarını da kullanan küçükçekmece karel santral servisi yedek parça stoğu ile müşterilerin çözüm ortağı olmuştur. küçükçekmece ilçesi ve bölgelerinde karel santral ihtiyacı olan müşterilere yerinde keşif hizmeti vererek ihtiyacı olan ürünü tespit etmek, gerekli tesisat desteği vermek ve gerekirse yapısal kablolamasını yapmak şirketin çalışma alanları içindedir

Küçükçekmece karel santral servisi küçükçekmece ilçesinde servis hizmeti verdiği müşterilerine santral programları için ücretsiz telefon desteği vermektedir.

Küçükçekmece Karel Santral Adaptör Tamiri

Küçükçekmece karel santral servisi Karel PS02 Santral Adaptörü Tamiri Yapmaktadır. Bozulan Santral Adaptörünüz Tamir Edilerek İlk Günki Performansında Teslim Edilir. Siz Değerli Müşterileriler Ekonomik Fiyata Santralinizi Çalıştırmış Olursunuz.

Santral Satın Alırken Hizmet Satın Alırsınız. Şatış Sonrası Kesintisiz Teknik Servis Hizmetini Küçükçekmece Karel Servisi'nden Alabirsiniz.

Küçükçekmece Karel Santral Tamiri

Küçükçekmece karel santral tamiri dendiğinde akla gelen firmalardan biri olan firmamız karel santral tamiri talep eden müşterilerimizin arızalı ürünlerini servis durumumuzun uygunluğuna göre işyerinizden teslim alınır. En Kısa Sürede Arızası Belirlendikten Sonra Karel Santraliniz Hakkında Bilgi Size Sunulur. Onaylamanız Dahilinde Karel santraliniz Onarımı, Tamiri, 3 İş Günü İçinde Yapılarak Size Teslim Edilir

Küçükçekmece Karel Santral Kurulumu

Karel Santral Kurulumu Karel MS26, Karel OP48, Telefon, Karel MS38, Karel OP50, Karel MS48, Karel telefon santral kurulumu ve montajı yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar bulunuyor. Bu hususların ihmal ya da göz ardı edilmesi ileride iletişim sorunları doğurabileceğinden santral kurulum ve montajının, uzman kişilere yaptırılmasında fayda var.

Karel telefon santral montajı ve kurulumu yapmadan önce yer tespiti ve keşif yapılmalı. Karel santral'ın kurulacağı yer direk güneş ışığı almayan, rutubet ve nem bulunmayan, yüksek gerilim ve manyetik alanlardan uzak olmalıdır. İşletmelerde, sistem odası bulunuyorsa santral kurulumu bu alana yapılmalı, telefon santralı montajı, zemine yakın bir yere yapılacaksa sonradan müdahale ihtimaline karşın yerden belli bir yüksekliğe (en az 1 mt.) kurulum yapılmalıdır.

Santrala güç sağlayacak elektrik bağlantısı, karel santral kurulumu yapılmadan kontrol edilmeli ve gerekli ölçümler yapılmalıdır. Olası bir elektrik kesintisine karşın santrala akü bağlantısı yapılmalı ve merkezi UPS biriminden santrala güç verilmemelidir. Dahili ve harici hat kablolamaları yapılırken renk kodlaması yapılmalı ve şablon çıkartılarak bağlantı yapılmalıdır. Kablo uçları mutlaka priz veya rozans ile bağlanmalıdır.

Küçükçekmece Telefon Hattı Tamir Servisi

Karel Telefon santralinizde dış hat görüşmesi yapabilmeniz için bina girişindeki telekom kutusundan ofisiniz içersindeki karel santralinize dış hat kablosu ile hatların bağlanması gerekmektedir.

Bu bağlantı şirketinizdeki dış hat görüşmelerinin ve dışardan sizi arayan müşterilerinizin telefon trafiğini sağlamadaki en büyük araçtır. Telekom kablosu koptuğunda hatlarınız çalışmaz. Bu da sizi arayanların size ulaşamaması gibi büyük bir sorun yaratır. Kimi zaman da Telefon hattı arızalarınız hizmet aldığınız opertaör (türk telekom, turk net, superonline ) firmalarının yer altında meydana gelen kablo arızalarından kaynaklanmaktadır. Bu durumda dış hat sağlayıcınızın çağrı merkezini arayarak arıza kaydı bırakmalısınız. Küçükçekmece Karel Santral Servisi olarak bizlerden profesyonel destek alıp hatlarınızda sorun olduğunu tespit edip ilgili firmaya arıza kaydını kendimiz bırakabiliriz. Böylece sorunun kaynağını erken tespit edip hem hızlı çözüm sağlıyoruz.

Küçükçekmece Karel Santral Servisi Ana Bayi

Santral arızaları kurulum ve ürün tedariği edebileceğiniz firmamız 1 saat içinde Karel servisi hizmeti sağlar

Küçükçekmece Karel Santral Servisi Garanti Takibi

Küçükçekmece Karel Santral Servisi 0212 548 50 69 Garanti Takibi. Eğer ürününüz garanti kapsamında işlem görmesi gerekiyor ise yetkili servis süreçleri takip edilir

Küçükçekmece Karel Santral Servisi Çağrı Merkezi 0212 548 50 69

Çağrı merkezi numaramız 0212 548 50 69 den ulaşarak, teknik servis talebi, arıza ihbarı, santral sistemleri ve santral programlamaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz

Küçükçekmece Karel Santral Servisi İletişim

Küçükçekmece Karel Santral Servisi 0212 548 50 69. Alanında uzmanlık kazanmış teknik personeli ile hizmetinizde

Küçükçekemce Karel Santral Programlama

Küçükçekmece Karel Santral Servisi 0212 548 50 69. Programlamaya giriş 87777 dir. Daha sonra çevir sesi aldığınızda aşağıdaki kodları girerek karel santral programlaması yapabilirsiniz. 89 dış hat 1 dış hattı servise açar

Küçükçekmece Karel Santral Servisi Teknik Destek

Küçükçekmece Karel Santral Servisi | Teknik Destek | 0212 548 5069 | Karel Santral Servisi | 0212 548 5069

Küçükçekmece Karel Servisi

Küçükçekmece Karel Santral Servisi'nden kurulum ve teknik servis hizmeti almak için çağrı merkezimizi 0212 548 50 69 numaramızdan arayın ve kısa sürede adresinize karel teknik destek servis ekibimizi gönderelim. Küçükçekmece bölgesinde Karel santral servisine ihtiyaç duyarsanız Küçükçekmece karel santral servisi ile iletişim kurabilirsiniz.