Mecidiyeköy Karel Servis

Mecidiyeköy karel servisi kurulduğu yıldan bu zamana kadar mecidiyeköy bölgesi ve istanbul genelinde birçok projeyi başarılı bir şekilde sonuçlandırmıştır. Özellikle mecidiyeköy bölgesinde karel teknik servisi olarak hızlı, kaliteli, ekonomik fiyatlı servis hizmeti vermeyi kendine görev edinen şirketimiz karel santral arızalarını tecrübeli teknik personeli ile acil olarak kısa zamanda çözmektedir

Teknik servis olmanın avantajlarını da kullanan mecidiyeköy karel servisi yedek parça stoğu ile müşterilerin çözüm ortağı olmuştur. mecidiyeköy bölgesinde karel santral ihtiyacı olan müşterilere yerinde keşif hizmeti vererek ihtiyacı olan ürünü tespit etmek, gerekli tesisat desteği vermek ve gerekirse yapısal kablolamasını yapmak şirketin çalışma alanları içindedir

Mecidiyeköy'de karel IP Santral kullanan firmalara da teknik destek uzman personel tarafından verilmektedir. mecidiyeköy karel Servisi satıcı ve teknik servis ten alınan tüm hizmet ve santrallar garanti altındadır. Piyasada daha ucuza satılan ürünlerin garanti verme yetkisi olmayan firmalar tarafından satıldığını, satılan ürünle ilgili herhangi bir sorumluluklarının olmadığını biliniz. mecidiyeköy karel servisi'nden santral satın almak uzun vadede hizmet almak demektir.

Mecidiyeköy karel servisi istanbul'un mecidiyeköy bölgesinde servis hizmeti verdiği müşterilerine santral programları için ücretsiz telefon desteği vermektedir.

Santral Satın Alırken Hizmet Satın Alırsınız. Şatış Sonrası Kesintisiz Teknik Servis Hizmetini mecidiyeköy Karel Servisi'nden Alabirsiniz.