Yeşilköy Karel Santral Servisi

Yeşilköy Karel Santral Satış Kurulum Teknik Servisi

Satış Ve Servis Şartlarımızı ( Buraya TIKLAYIP Dikkatlice Okuyun ) Tarafınıza Ürün Satışı Yada Servis Hizmeti Verildiğinde Şartları Kabul Etmiş Sayılırsınız.!!!

Yeşilköy karel santral servisi olarak yeşilköy şevketiye Ve yeşilyurt civarında karel santral satış tamir teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Yeşilköy karel santral servisi Yeşilköy karel servisi her türlü sorun ve arızalarınızı bildirdiğinizden kısa süre sonra ürününüz eski haliyle size teslim edilecektir ilk günki gibi sağlıklı bir şekilde teslim ve montaj edilir. Yeşilköy karel servisi montaj için geldiğinde sizin sorulanızı en iyi şekilde cevaplıyacak bilgilendirme yapacaktır. Yeşilköy karel santral servisi olarak hızlı ve güvenilir hizmet verebilmek için çaba göstermekteyiz her türlü olanağı kullanmaktayız.Yeşilköy karel santral servisi en uygun fiyatlarla size bu hizmeti vermektedir.

Yeşilköy karel servisi Bozulan Karel Ps02 Santral Adaptörünüzü Tamir Ederek İlk Günki Performansında Teslim Eder

Satış sonrası tam destek veren ve alanında uzmanlaşmış olan istanbul yeşilköy karel servisi firmasını tercih ettiğiniz için teşekkürler

Yeşilköy Karel Santral Kurulumu

Karel Santral Kurulumu Karel MS26, Karel OP48, Telefon, Karel MS38, Karel OP50, Karel MS48, Karel telefon santral kurulumu ve montajı yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar bulunuyor. Bu hususların ihmal ya da göz ardı edilmesi ileride iletişim sorunları doğurabileceğinden santral kurulum ve montajının, uzman kişilere yaptırılmasında fayda var.

Karel telefon santral montajı ve kurulumu yapmadan önce yer tespiti ve keşif yapılmalı. Karel santral'ın kurulacağı yer direk güneş ışığı almayan, rutubet ve nem bulunmayan, yüksek gerilim ve manyetik alanlardan uzak olmalıdır. İşletmelerde, sistem odası bulunuyorsa santral kurulumu bu alana yapılmalı, telefon santralı montajı, zemine yakın bir yere yapılacaksa sonradan müdahale ihtimaline karşın yerden belli bir yüksekliğe (en az 1 mt.) kurulum yapılmalıdır.

Santrala güç sağlayacak elektrik bağlantısı, karel santral kurulumu yapılmadan kontrol edilmeli ve gerekli ölçümler yapılmalıdır. Olası bir elektrik kesintisine karşın santrala akü bağlantısı yapılmalı ve merkezi UPS biriminden santrala güç verilmemelidir. Dahili ve harici hat kablolamaları yapılırken renk kodlaması yapılmalı ve şablon çıkartılarak bağlantı yapılmalıdır. Kablo uçları mutlaka priz veya rozans ile bağlanmalıdır.

Yeşilköy Karel Santral Tamiri

Yeşilköy'de karel santral tamiri dendiğinde akla gelen firmalardan biri olan firmamız karel santral tamiri talep eden müşterilerimizin arızalı ürünlerini servis durumumuzun uygunluğuna göre işyerinizden teslim alınır. En Kısa Sürede Arızası Belirlendikten Sonra Karel Santraliniz Hakkında Bilgi Size Sunulur. Onaylamanız Dahilinde Karel santraliniz Onarımı, Tamiri, 3 İş Günü İçinde Yapılarak Size Teslim Edilir

Karel santral servis Yeşilköy olarak İstanbul avrupa yakasında hizmet vermekteyiz.

%100 Müşteri memnuniyeti hedefleyen firmamız yeşilköy bölgesi için iki saatte karel servis hizmeti sunmaktadır.