AVCILAR KAREL SERVİSİ - 0212 548 5 069

Avcılar Karel Kurulum Ve Teknik Servis Hizmeti

Avcılar Karel servisi ve ekibimiz Avcılar’da telefon ve internet hattı arızası bakımı kurulumu konusunda faaliyet gösteren kurumsal bir firmadır. Avcılar karel servisi istanbul Avcılar bölgesinde 40 dakika içerisinde Avcılar karel servisi hizmetini vermektedir. Avcılar karel servisi Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına Avcılar karel yetkili teknik servis hizmeti sağlamakta. Avcılar karel servisi İstanbul Avcılar ilçesi haricinde Avcılar karel yetkili teknik servis, telefon ve Avcılar karel servisi hizmetlerini Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Küçükçekmece, ilçelerinde vermektedir.

Avcılar Karel Servisi Hizmet Bölgeleri

Avcılar Karel servisi istanbul Avcılar bölgesinin tamamında hizmet vermektedir. Avcılar karel servisi'ne ulaşmak için irtibat numaralarımızı arayabilirsiniz. Avcılar karel servisi hizmeti sadece Avcılar ile sınırlı olmayıp Esenyurt, Beylikdüzü, Küçükçekmece, gibi yakın ilçelere de hizmet vermektedir.

Karel Servisi Avcılar Arıza Çözümleri

Karel santraller arızalarına bilmektedir bu nedenle belirli aralıklarla santral bakımı yapılması gerekmektedir . Bu bakımları yaptırmazsanız santral üzerinde oluşabilecek problemler telefon trafiğinizin kesilmesine sebep olacaktır.

Avcılar Karel Servisi Hizmetleri

Servisimiz tüm karel santral modelleri için hizmet vermekte olup gerekli yedek parçaları stokta bulundurmaktadır. Hizmetlerimiz arasında telefon hat bağlantıları, santral kurulumları, çeşitli arıza çözümleri mevcuttur.

Avcılar Karel Servisi İletişim Hattı : 0212 548 5 069

  • Avcılar Karel Servisi
  • Denizköşkler, Gül Sk. 27-1, 34315 Avcılar/İstanbul
  • 0212 548 50 69
  • 0533 252 10 58
  • avcilar@karelsantralservisii.com