Bakirkoy Karel Servisi

Karel Santral Satış, Kurulum, Tamir, Teknik Servis Hizmeti

Bakırköy Karel Servisi, İstanbul Bakırköy Bayii yetkili teknik servis olarak Karel santral arızalarına 1 saat içerisinde Bakırköy, Ataköy, Florya, Bakırköy, Yeşilköy, bölgelerinde alanında uzmanlık kazanmış teknik personeli ile haftada 6 gün 9 saat servis ile hizmetinizde.

Bakırköy Karel Bayii ve Karel santral yetkili servis ve teknik servis olmanın avantajlarını da kullanan Bakirkoy karel santral servisi yedek parça stoğu ile müşterilerin çözüm ortağı olmuştur. Bakirkoy ilçesi ve bölgesinde karel santral ihtiyacı olan müşterilere yerinde keşif hizmeti vererek Karel telefon santral servis, telekom ihtiyacı olan ürünü tespit etmek, gerekli tesisat desteği vermek ve gerekirse yapısal kablolamasını yapmak şirketin çalışma alanları içindedir

Karel Adaptör Tamiri

Bakırköy karel santral servisi Karel PS02 Santral Adaptörü Tamiri Yapmaktadır. Bozulan Santral Adaptörünüz Tamir Edilerek İlk Günki Performansında Teslim Edilir. Siz Değerli Müşterileriler Ekonomik Fiyata Santralinizi Çalıştırmış Olursunuz.

Karel Santral Tamiri

Karelsantral tamiri karel telefon anakart tamiri Dendiğinde Akla Gelen Firmalardan Biri Olan Firmamız Karel Santral Tamiri Talep Eden Müşterilerimizin Arızalı Ürünlerini Servis Durumumuzun Uygunluğuna Göre İşyerinizden Teslim Alınır. En Kısa Sürede Arızası Belirlendikten Sonra Karel Santraliniz Hakkında Bilgi Size Sunulur. Onaylamanız Dahilinde Karel santraliniz Onarımı, Tamiri, 3 İş Günü İçinde Yapılarak Size Teslim Edilir. Onaylanmayan Karel Santralinizden Arıza Tespit Ücreti 400 Tl Alınır.

Bakırköy Karel Santral Servisi

Çağrı merkezimize 0212 548 50 69 telefon veya info@karelsantralservisii.com 'dan iletişime geçebilirsiniz. Florya, Yeşilköy, Ataköy, Bakırköy bölgesinde bulunan tüm işletmelerin yaşadıkları Karel santral arızalarına hızla çözüm üretmektedir.

Bakırköy Karel Santral Servis Bayii Nerededir?

Bakırköy karel santral servisi

Bize Ulaşın

  • Adres: Kartaltepe, Ülkü Sk. 12, Posta Kodu: 34145 Bakırköy/İstanbul
  • 0212 548 50 69
  • 0533 252 10 58
  • info@ekarelsantralservisii.com