Çorlu Karel Santral Servisi

Çorlu Karel Santral Satış Kurulum Ve Teknik Servis Hizmeti

Çorlu Karel Santral Servisi, Çorlu karel yetkili teknik servis olarak 3 saat içerisinde Tekirdag, Çorlu, Ergene, Çerkezköy, Marmaraereğlisi, Çatalca, bölgelerinde alanında uzmanlık kazanmış teknik personeli ile haftada 6 gün 9 saat teknik servis hizmeti ile hizmetinizde.

Yetkili servis ve teknik servis olmanın avantajlarını da kullanan Çorlu karel santral servisi yedek parça stoğu ile müşterilerin çözüm ortağı olmuştur. Çorlu ili ve ilçelerinde karel santral ihtiyacı olan müşterilere yerinde keşif hizmeti vererek Karel telefon santral servis, telekom ihtiyacı olan ürünü tespit etmek, gerekli tesisat desteği vermek ve gerekirse yapısal kablolamasını yapmak şirketin çalışma alanları içindedir

Çorlu Karel Santral Adaptör Tamiri

Çorlu karel santral servisi Karel PS02 Adaptör Tamiri Yapmaktadır.

KAREL SANTRAL ÇORLU SERVİSİ | 0212 548 50 69 | KAREL SERVİS

Karel santral tamiri karel telefon anakart tamiri dendiğinde akla gelen firmalardan biri olan Çorlu karel santral servisi Tamir Talep Eden Müşterilerimizin Arızalı Ürünlerini Servis Durumumuzun Uygunluğuna Göre İşyerinizden Teslim Alınır. En Kısa Sürede Arızası Belirlendikten Sonra Karel Santraliniz Hakkında Bilgi Size Sunulur. Onaylamanız Dahilinde Karel santraliniz Onarımı, Tamiri, 3 İş Günü İçinde Yapılarak Size Teslim Edilir. Onaylanmayan Karel Santralinizden Arıza Tespit Ücreti 1.750 Tl Alınır.

MARKALARIMIZ & HİZMETLERİMİZ

Karel servis ve satıcı olan firmamızın santral ve ilave ürünlerini inceleye bilir, ucuza alım yapabilir, kurulum ve servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Çorlu Karel Santral Servisi Nerededir?

Çorlu karel santral servisi

Bize Ulaşın

  • Adres: Muhittin, Nakış Sk. No:9, 59850 Çorlu/Tekirdağ
  • Telefon: 0212 548 50 69
  • GSM: 0533 252 10 58
  • E-Posta: corlu@karelsantralservisii.com