Çatalca Karel Santral Servisi

Çatalca Karel Santral Satış Kurulum Ve Teknik Servis Hizmeti

Çatalca karel santral servisi, Çatalca karel yetkili teknik servis olarak 3 saat içerisinde Tekirdag, Çorlu, Çatalca, Silivri, Çerkezköy, bölgelerinde alanında uzmanlık kazanmış teknik personeli ile haftada 6 gün 9 saat teknik servis hizmeti ile hizmetinizde.

Yetkili servis ve teknik servis olmanın avantajlarını da kullanan Çatalca karel santral servisi yedek parça stoğu ile müşterilerin çözüm ortağı olmuştur. Çatalca ilçesinde karel santral ihtiyacı olan müşterilere yerinde keşif hizmeti vererek Karel telefon santral servis, telekom ihtiyacı olan ürünü tespit etmek, gerekli tesisat desteği vermek ve gerekirse yapısal kablolamasını yapmak şirketin çalışma alanları içindedir

Çatalca Karel Santral Kurulumu

Çatalca karel santral servisi Karel MS26, Karel OP48, Telefon, Karel MS38, Karel OP50, Karel MS48, Karel telefon santral kurulumu ve montajı Yapmaktadır.

Çatalca Karel Santral Tamiri

Karel santral tamiri karel telefon anakart tamiri dendiğinde akla gelen firmalardan biri olan Çatalca karel santral servisi Tamir Talep Eden Müşterilerimizin Arızalı Ürünlerini Servis Durumumuzun Uygunluğuna Göre İşyerinizden Teslim Alınır. En Kısa Sürede Arızası Belirlendikten Sonra Karel Santraliniz Hakkında Bilgi Size Sunulur. Onaylamanız Dahilinde Karel santraliniz Onarımı, Tamiri, 3 İş Günü İçinde Yapılarak Size Teslim Edilir. Onaylanmayan Karel Santralinizden Arıza Tespit Ücreti 1.750 Tl Alınır.

Çatalca'da Santral Servis Hizmeti İçin

Karel servis ve satıcı olan firmamızın santral ve ilave ürünlerini inceleye bilir, ucuza alım yapabilir, kurulum ve servis hizmeti alabilirsiniz.

Çatalca Karel Santral Servisi Nerededir?

Çatalca karel santral servisi

Bize Ulaşın

  • Firma: Çatalca Karel Santral Servisi
  • Adres: Kaleiçi, Karaçay Çk Sk, 34540 Çatalca/İstanbul
  • Telefon: 0212 548 50 69
  • Gsm: 0533 252 10 58
  • E-posta: catalca@karelsantralservisii.com