Tekirdag Karel Santral Servisi

Tekirdag Karel Santral Satış Kurulum Ve Teknik Servis Hizmeti

Tekirdag Karel Santral Servisi, Tekirdag karel yetkili teknik servis olarak 3 saat içerisinde Tekirdag, Çorlu, Ergene, Çerkezköy, Marmaraereğlisi, bölgelerinde alanında uzmanlık kazanmış teknik personeli ile haftada 6 gün 9 saat teknik servis hizmeti ile hizmetinizde.

Yetkili servis ve teknik servis olmanın avantajlarını da kullanan Tekirdag karel santral servisi yedek parça stoğu ile müşterilerin çözüm ortağı olmuştur. Tekirdag ili ve ilçelerinde karel santral ihtiyacı olan müşterilere yerinde keşif hizmeti vererek Karel telefon santral servis, telekom ihtiyacı olan ürünü tespit etmek, gerekli tesisat desteği vermek ve gerekirse yapısal kablolamasını yapmak şirketin çalışma alanları içindedir

Tekirdag Karel Santral Adaptör Tamiri

Tekirdag karel santral servis Karel PS02 Santral Adaptörü Tamiri Yapmaktadır. Bozulan Santral Adaptörünüz Tamir Edilerek İlk Günki Performansında Teslim Edilir. Siz Değerli Müşterileriler Ekonomik Fiyata Santralinizi Çalıştırmış Olursunuz.

Tekirdag Karel Santral Tamiri

Karelsantral tamiri karel telefon anakart tamiri Dendiğinde Akla Gelen Firmalardan Biri Olan Firmamız Karel Santral Tamiri Talep Eden Müşterilerimizin Arızalı Ürünlerini Servis Durumumuzun Uygunluğuna Göre İşyerinizden Teslim Alınır. En Kısa Sürede Arızası Belirlendikten Sonra Karel Santraliniz Hakkında Bilgi Size Sunulur. Onaylamanız Dahilinde Karel santraliniz Onarımı, Tamiri, 3 İş Günü İçinde Yapılarak Size Teslim Edilir. Onaylanmayan Karel Santralinizden Arıza Tespit Ücreti 1.750 Tl Alınır.

Tekirdag'da Santral Servis Hizmeti İçin

Karel Santral Servisi ile iletişime geçmek için 0212 548 50 69 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tekirdag Karel Santral Servisi Nerededir?

Tekirdag karel santral servisi

Bize Ulaşın

  • Adres: Muhittin, Nakış Sk. No:9, 59850 Çorlu/Tekirdağ
  • 0212 548 50 69
  • 0533 252 10 58
  • tekirdag@karelsantralservisii.com