Karel Telefon Santral Tamiri Servisi

Karel telefon santral tamiri Karel K72 santral tamiri, karel telefon anakart tamiri, karel K71 santral tamiri, karel telefon anakart tamiri Dendiğinde Akla Gelen Firmalardan Biri Olan Firmamız Karel Santral Tamiri Talep Eden Müşterilerimizin Arızalı Ürünlerini Servis Durumumuzun Uygunluğuna Göre İşyerinizden Teslim Alınır. İstanbul Dışından Arızalı Santral Anakartınızı Kargo İle Gönderebilirsiniz.

En Kısa Sürede Arızası Belirlendikten Sonra Karel Santraliniz Hakkında Bilgi Size Sunulur. Onaylamanız Dahilinde Karel santraliniz Onarımı, Tamiri, 3 İş Günü İçinde Yapılarak Size Teslim Edilir. Tamiri Onaylanmayan Santral Anakartlar İçin Arıza Tespit Ücreti 150,00 TL Alınır

Karel Santral PS02 Adaptör Tamiri

Karel santral servisi olarak karel PS02 santral adaptörü tamiri yapmaktayız. Bozulan santral adaptörünüz tamir edilerek ilk günkü performansında teslim edilir. Siz değerli müşterileriler ekonomik fiyata santralinizi çalıştırmış olursunuz.

Karel Santral Arızaları

Genelde arıza ihbarlarının çoğu 9 dan hat alamamak ile ilgili geliyor. bunun da genelde sebebi telekom hatlarından kaynaklanmakta ve arıza kayıdı vererek (telekom arıza kayıt 121 ) bu sorun giderilmektedir. bununiçin santral dan yapacağınız işlem ise otomatik dışhat testi ile çalışmayan hattınızı servis dışı bırakıp 9 dan hat alabilir hale gelmektir. Yapmanız gereken tek şey operatör telefonundan 827 tuşlayıp yaklaşık 1 dk sonra herşeyin normale dönmesini beklemektir.

Karel Santral Programlama Kodları

Karel santral programlama kodları Karel Santral MS26 Programlama Kodları Karel Santral MS38 Programlama Kodları Karel Santral MS48 Kodları Karel santralinizin ayarlarını, dış hat numara açma, dahili numara yetkilendirme, dahili numara yönlendirme ayarlarını bu programlama kodları ile konsoldan giriş yaparak düzenleyebilirsiniz. Bu programlama kodları karel MS26, MS26S, MS38, MS38S, MS48, MS48S santrallerde geçerlidir. ve diğer birçok modelle uyumludur.

Karel Santral Programlama Kodları İçin 877777 yaparak programa girin programlama yapmak için bu kodu her 3 dk da bir tekrarlayın aksi taktirde programlama işlemi başarısız olur