Şişli Karel Santral Servisi

Karel Yetkili Satıcı ve Servis

Karel Santral Servisi olarak istanbul Şişli ilçesinin Osmanbey, Fulya, Mecidiyeköy, Ayazağa, Şişli, Feriköy semtlerinde yetkili servis. Karel Santral arızalarınıza 1 saat içersinde teknik Servis hizmeti vermekteyiz. Şişli Karel Servisi İstanbul Şişli ilçesi haricinde Karel Santral telefon ve Şişli Karel Servisi hizmetlerini Osmanbey, Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer, Beşiktaş bölgelerinde vermektedir.

Şişli Karel Santral Servisi kurulduğu yıldan bu zamana kadar Şişli bölgesi ve istanbul genelinde birçok projeyi başarılı bir şekilde sonuçlandırmıştır. Özellikle Şişli ilçesinde hızlı kaliteli ekonomik fiyatlı servis hizmeti vermeyi kendine görev edinen şirketimiz karel santral arızalarını tecrübeli teknik personeli ile acil olarak kısa zamanda çözmektedir

Şişli Karel IP Santral kullanan firmalara da teknik destek uzman personel tarafından verilmektedir. Şişli Karel Servisi satıcı ve teknik servis ten alınan tüm hizmet ve santrallar garanti altındadır. Piyasada daha ucuza satılan ürünlerin garanti verme yetkisi olmayan firmalar tarafından satıldığını, satılan ürünle ilgili herhangi bir sorumluluklarının olmadığını biliniz. Şişli Karel Servisi'nden santral satın almak uzun vadede hizmet almak demektir.

Şişli Karel Santral Servisi | 0212 548 50 69 | Karel Şişli

Teknik servis olmanın avantajlarını da kullanan Şişli Karel Santral Servisi yedek parça stoğu ile müşterilerin çözüm ortağı olmuştur. Şişli bölgesinde karel santral ihtiyacı olan müşterilere yerinde keşif hizmeti vererek ihtiyacı olan ürünü tespit etmek, gerekli tesisat desteği vermek ve gerekirse yapısal kablolamasını yapmak şirketin çalışma alanları içindedir

Şişli Karel Servisi Şişli bölgesinde servis hizmeti verdiği müşterilerine Santral programları için ücretsiz telefon desteği vermektedir.

Şişli IP Santral Kurulumu

Çağrı trafiğinizi kontrol altında tutmak arayan çağrıların detaylı raporlarını almak ve detaylı ses kayıt hizmetleri için karel çağrı merkezi yazılımını tercih etmeniz öneriyotuz. IP santral gibi çalışabilen call center yazılımı sayesinde tüm haberleşme tek çatı altında toplanmakta hızlı ve verimli iletişim imkanı sağlanmaktadır.

Şişli Karel Santral yetili servisi internet tabanlı yazılım ve uygulamalı IP Santral kullanan firmalara da teknik destek uzman personel tarafından verilmektedir. Şişli Karel Santral Servisi satıcı ve teknik servis ten alınan tüm hizmet ve santrallar garanti altındadır. Piyasada daha ucuza satılan ürünlerin garanti verme yetkisi olmayan firmalar tarafından satıldığını, satılan ürünle ilgili herhangi bir sorumluluklarının olmadığını biliniz. Şişli karel santral servisi'nden santral satın almak uzun vadede hizmet almak demektir.

Şişli Karel Santral Adaptör Tamiri

Şişli Karel Santral Servisi Karel PS02 Santral Adaptörü Tamiri Yapmaktadır. Bozulan Santral Adaptörünüz Tamir Edilerek İlk Günki Performansında Teslim Edilir. Siz Değerli Müşterileriler Ekonomik Fiyata Santralinizi Çalıştırmış Olursunuz.

Şişli Karel Santral Kurulumu

Karel Santral Kurulumu Karel MS26, Karel OP48, Telefon, Karel MS38, Karel OP50, Karel MS48, Karel telefon santral kurulumu ve montajı yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar bulunuyor. Bu hususların ihmal ya da göz ardı edilmesi ileride iletişim sorunları doğurabileceğinden santral kurulum ve montajının, uzman kişilere yaptırılmasında fayda var.

Şişli Karel Santral Onarımı

Karel Santraller düzenli olarak bakım gördüğü sürece sorunsuz bir şekilde çalışır. Düzenli bakımı yapılmayan santrallerde kabloların zamanla aşınması veya kullanıcı hatalarından kaynaklı sorunların oluşabilmektedir. Bu tür sorunlarla başa çıkmanın ve önüne geçmenin en kolay yolu düzenli olarak bakım yaptırmaktır. Bu bakımı mutlaka bir Şişli karel santral servisi aracılığı ile yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Hatalı onarım ve bakımlarla karşılaşmanızın önüne geçmek için buna dikkat edin. Santral konusunda uzman Şişli karel servisi ile çalışmayı her zaman için tercih etmelisiniz.

Santral Satın Alırken Hizmet Satın Alırsınız. Şatış Sonrası Kesintisiz Teknik Servis Hizmetini Şişli Karel Servisi'nden Alabirsiniz.

Şişli Karel Santral Tamiri

Karelsantral tamiri karel telefon anakart tamiri Dendiğinde Akla Gelen Firmalardan Biri Olan Firmamız Karel Santral Tamiri Talep Eden Müşterilerimizin Arızalı Ürünlerini Servis Durumumuzun Uygunluğuna Göre İşyerinizden Teslim Alınır. En Kısa Sürede Arızası Belirlendikten Sonra Karel Santraliniz Hakkında Bilgi Size Sunulur. Onaylamanız Dahilinde Karel Santraliniz Onarımı, Tamiri, 3 İş Günü İçinde Yapılarak Size Teslim Edilir. Onaylanmayan Karel Santralinizden Arıza Tespit Ücreti 350 Tl Alınır.

Şişli Telefon Hattı Tamir Servisi

Karel Telefon santralinizde dış hat görüşmesi yapabilmeniz için bina girişindeki telekom kutusundan ofisiniz içersindeki karel santralinize dış hat kablosu ile hatların bağlanması gerekmektedir. Bu bağlantı şirketinizdeki dış hat görüşmelerinin ve dışardan sizi arayan müşterilerinizin telefon trafiğini sağlamadaki en büyük araçtır. Telekom kablosu koptuğunda hatlarınız çalışmaz. Bu da sizi arayanların size ulaşamaması gibi büyük bir sorun yaratır. Kimi zaman da Telefon hattı arızalarınız hizmet aldığınız opertaör (türk telekom, turk net, superonline ) firmalarının yer altında meydana gelen kablo arızalarından kaynaklanmaktadır. Bu durumda dış hat sağlayıcınızın çağrı merkezini arayarak arıza kaydı bırakmalısınız. Şişli Karel Santral Servisi olarak bizlerden profesyonel destek alıp hatlarınızda sorun olduğunu tespit edip ilgili firmaya arıza kaydını kendimiz bırakabiliriz. Böylece sorunun kaynağını erken tespit edip hem hızlı çözüm sağlıyoruz.

Şişli Karel Santral Servisi İletişim

Şişli Karel Santral Servisi Adres, Telefon Numarası, E-posta Adresi İletişim Bilgileri
Arayın Hemen Servis Gönderelim

  • Servis Hattı: 0212 548 50 69
  • Gsm: 0533 252 10 58
  • E-posta: info@karelsantralservisii.com
  • Çalışma Saatleri: 08.00-18.00