Şişli Karel Santral Servisi

Şişli Karel Santral Satış Kurulum Ve Teknik Servis Hizmeti

Karel Santral Servisi olarak istanbul Şişli ilçesinin Osmanbey, Fulya, Mecidiyeköy, Ayazağa, Şişli, Feriköy semtlerinde yetkili servis. Karel Santral arızalarınıza 1 saat içersinde teknik Servis hizmeti vermekteyiz.

Şişli Karel Santral Servisi kurulduğu yıldan bu zamana kadar Şişli bölgesi ve istanbul genelinde birçok projeyi başarılı bir şekilde sonuçlandırmıştır. Özellikle Şişli ilçesinde hızlı kaliteli ekonomik fiyatlı servis hizmeti vermeyi kendine görev edinen şirketimiz karel santral arızalarını tecrübeli teknik personeli ile acil olarak kısa zamanda çözmektedir

Teknik servis olmanın avantajlarını da kullanan Şişli Karel Santral Servisi yedek parça stoğu ile müşterilerin çözüm ortağı olmuştur. Şişli bölgesinde karel santral ihtiyacı olan müşterilere yerinde keşif hizmeti vererek ihtiyacı olan ürünü tespit etmek, gerekli tesisat desteği vermek ve gerekirse yapısal kablolamasını yapmak şirketin çalışma alanları içindedir

Şişli Karel Santral Kurulumu

Şişli'de santral kurulumu mevcut mudur? Cevap: Şişli Karel servisi aynı gün içerisinde tüm müşterilerine kurulum hizmeti sağlar. Şişli'nin her semtinde servis hizmeti veriliyormu? Cevap: Evet, servis ekibimiz 1 Saat içerisinde servis hizmeti sağlar.

Şişli Karel Santral Tamiri

Karel santral tamiri karel telefon anakart tamiri dendiğinde akla gelen firmalardan biri olan Şişli karel santral servisi Tamir Talep Eden Müşterilerimizin Arızalı Ürünlerini Servis Durumumuzun Uygunluğuna Göre İşyerinizden Teslim Alınır. En Kısa Sürede Arızası Belirlendikten Sonra Karel Santraliniz Hakkında Bilgi Size Sunulur. Onaylamanız Dahilinde Karel santraliniz Onarımı, Tamiri, 3 İş Günü İçinde Yapılarak Size Teslim Edilir. Onaylanmayan Karel Santralinizden Arıza Tespit Ücreti 1.750 Tl Alınır.

Şişli Telefon Hattı Tamiri

Santral telefonunuzdan 9'dan hat aldığınızda boş bir ses ile karşılaşıyorsanız bu sabit hat kablonuzun santrale çevir sesini veremediğini gösterir. Bu gibi durumlarda telefon hattınızı “121” telekom arıza servisinden arıza kaydı bırakmanızı öneririz.

Şişli'de Santral Servis Hizmeti İçin

Karel Santral Servisi ile iletişime geçmek için 0212 548 50 69 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Şişli Karel Santral Servisi Nerededir?

Şişli karel santral servisi

Bize Ulaşın

  • Firma: Şişli Karel Santral Servisi
  • Adres: İskenderoğlu Sok. No:12 Merkez Mah, 34381 Şişli/İstanbul
  • Telefon: 0212 548 50 69
  • Gsm: 0533 252 10 58
  • E-posta: sisli@karelsantralservisii.com