Şişli Karel Santral Servisi

Şişli Karel Santral Satış Kurulum Tamir Yetkili Teknik Servisi

Değerli müşterimiz, Satış ve servis şartlarımızı ( BURAYA ) tıklayarak dikkatlice okuyun. Bizden ürün yada servis hizmeti aldığınızda şartlarımızı kabul etmiş sayılırsınız.!

Şişli Karel Santral Servis

Şişli karel santral servisi şişli ilçesinde karel santral satışı, karel santral kurulum ve karel teknik servis hizmetlerini vermektedir. Sizde şişli karel santral servisi ile iletişime geçerek 1 saat içerisinde acil hızlı ve ekonomik fiyat ile şişli karel servis'ten teknik servis hizmeti alabilirsiniz

Şişli karel santral servisi Kurulduğu yıldan bu zamana kadar şişli bölgesinde ve istanbul genelinde birçok projeyi başarılı bir şekilde sonuçlandırmıştır. Özellikle şişli bölgesinde karel santral yetkili teknik servisi olarak hızlı, kaliteli, ekonomik fiyatlı servis hizmeti vermeyi kendine görev edinen şirket karel santral arızalarını tecrübeli teknik personeli ile acil olarak kısa zamanda çözmektedir

Teknik servis olmanın avantajlarını da kullanan şişli karel santral servisi yedek parça stoğu ile müşterilerin çözüm ortağı olmuştur. şişli ilçesi ve Bölgesinde Karel Santral ihtiyacı olan müşterilere yerinde keşif hizmeti vererek ihtiyacı olan ürünü tespit etmek, gerekli tesisat desteği vermek ve gerekirse yapısal kablolamasını yapmak şirketin çalışma alanları içindedir

Karel Santral satın alırken teknik servis hizmeti satın aldığınızı unutmayın. Satış sonrası tam destek veren ve alanında uzmanlaşmış olan Şişlide karel santral yetkili servisi tercih ettiğiniz için teşekkürler

Şişlide IP Santral Kurulumu

Çağrı trafiğinizi kontrol altında tutmak arayan çağrıların detaylı raporlarını almak ve detaylı ses kayıt hizmetleri için karel çağrı merkezi yazılımını tercih etmeniz öneriyotuz. IP santral gibi çalışabilen call center yazılımı sayesinde tüm haberleşme tek çatı altında toplanmakta hızlı ve verimli iletişim imkanı sağlanmaktadır.

şişli karel santral servisi internet tabanlı yazılım ve uygulamalı IP Santral kullanan firmalara da teknik destek uzman personel tarafından verilmektedir. şişli Karel Santral Servisi satıcı ve teknik servis ten alınan tüm hizmet ve santrallar garanti altındadır. Piyasada daha ucuza satılan ürünlerin garanti verme yetkisi olmayan firmalar tarafından satıldığını, satılan ürünle ilgili herhangi bir sorumluluklarının olmadığını biliniz. şişli karel santral servisi'nden santral satın almak uzun vadede hizmet almak demektir.

Şişlide Karel Santral PS02 Adaptör Tamiri

Şişli karel santral servisi Karel PS02 Santral Adaptörü Tamiri Yapmaktadır. Bozulan Santral Adaptörünüz Tamir Ederek İlk Günki Performansında Teslim Edilir. Siz Değerli Müşterileriler Ekonomik Fiyata Santralinizi Çalıştırmış Olursunuz.

Şişli Karel Santral Bakımı

Karel santraller düzenli olarak bakım gördüğü sürece sorunsuz bir şekilde çalışır. Düzenli bakımı yapılmayan santrallerde kabloların zamanla aşınması veya kullanıcı hatalarından kaynaklı sorunların oluşabilmektedir. Bu tür sorunlarla başa çıkmanın ve önüne geçmenin en kolay yolu düzenli olarak bakım yaptırmaktır. Bu bakımı mutlaka bir şişli karel santral servisi aracılığı ile yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Hatalı onarım ve bakımlarla karşılaşmanızın önüne geçmek için buna dikkat edin. Santral konusunda uzman şişli karel servisi ile çalışmayı her zaman için tercih etmelisiniz.

Şişli Karel Santral Kurulumu

Karel Santral Kurulumu Karel MS26, Karel OP48, Telefon, Karel MS38, Karel OP50, Karel MS48, Karel telefon santral kurulumu ve montajı yapılmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar bulunuyor. Bu hususların ihmal ya da göz ardı edilmesi ileride iletişim sorunları doğurabileceğinden santral kurulum ve montajının, uzman kişilere yaptırılmasında fayda var.

Karel telefon santral montajı ve kurulumu yapmadan önce yer tespiti ve keşif yapılmalı. Karel santral'ın kurulacağı yer direk güneş ışığı almayan, rutubet ve nem bulunmayan, yüksek gerilim ve manyetik alanlardan uzak olmalıdır. İşletmelerde, sistem odası bulunuyorsa santral kurulumu bu alana yapılmalı, telefon santralı montajı, zemine yakın bir yere yapılacaksa sonradan müdahale ihtimaline karşın yerden belli bir yüksekliğe (en az 1 mt.) kurulum yapılmalıdır.

Santrala güç sağlayacak elektrik bağlantısı, karel santral kurulumu yapılmadan kontrol edilmeli ve gerekli ölçümler yapılmalıdır. Olası bir elektrik kesintisine karşın santrala akü bağlantısı yapılmalı ve merkezi UPS biriminden santrala güç verilmemelidir. Dahili ve harici hat kablolamaları yapılırken renk kodlaması yapılmalı ve şablon çıkartılarak bağlantı yapılmalıdır. Kablo uçları mutlaka priz veya rozans ile bağlanmalıdır.

Şişlide Karel Santral Tamiri

Şişli'de Karel santral tamiri Dendiğinde Akla Gelen Firmalardan Biri Olan Firmamız Karel Santral Tamiri Talep Eden Müşterilerimizin Arızalı Ürünlerini Servis Durumumuzun Uygunluğuna Göre Şişli'deki İşyerinizden Teslim Alınır. En Kısa Sürede Arızası Belirlendikten Sonra Karel Santraliniz Hakkında Bilgi Size Sunulur. Onaylamanız Dahilinde Karel santraliniz Onarımı, Tamiri, 3 İş Günü İçinde Yapılarak Size Teslim Edilir. Onaylanmayan Karel Santralinizden Arıza Tespit Ücreti 150 TL Alınır.

Şişli de Telefon Hattı Tamir Servisi

Karel Telefon santralinizde dış hat görüşmesi yapabilmeniz için bina girişindeki telekom kutusundan ofisiniz içersindeki karel santralinize dış hat kablosu ile hatların bağlanması gerekmektedir. Bu bağlantı şirketinizdeki dış hat görüşmelerinin ve dışardan sizi arayan müşterilerinizin telefon trafiğini sağlamadaki en büyük araçtır. Telekom kablosu koptuğunda hatlarınız çalışmaz. Bu da sizi arayanların size ulaşamaması gibi büyük bir sorun yaratır. Kimi zaman da Telefon hattı arızalarınız hizmet aldığınız opertaör (türk telekom, turk net, superonline ) firmalarının yer altında meydana gelen kablo arızalarından kaynaklanmaktadır. Bu durumda dış hat sağlayıcınızın çağrı merkezini arayarak arıza kaydı bırakmalısınız. Şişli Karel Santral Servisi olarak bizlerden profesyonel destek alıp hatlarınızda sorun olduğunu tespit edip ilgili firmaya arıza kaydını kendimiz bırakabiliriz. Böylece sorunun kaynağını erken tespit edip hem hızlı çözüm sağlıyoruz.

Telefon santralleri arızaları

Aşağıdaki sebepler telefon santrallerinizde aksaklıklara neden olabilecek sadece birkaç kriterdir.

  • Telefon hattı kopmaları.
  • Kablolama yönünden oluşmuş arızalar.
  • Telefon makine arızaları.
  • Eskimiş telefon santralleri yada bakımsızlık.
  • Kaliteli güvenli ups araçları kullanılmaması.

Şişli Karel Servisi

Bu durumlarla karşılaştığınızda tek yapmanız gereken şey eğer Şişli bölgesi yakınlarında iseniz 0212 548 50 69 numaralı çağrı merkezi hattımızdan bizlere arıza kaydı bırakmanız olacaktır. Şişli karel servisi yetkili karel teknik servis personelimiz en kısa surede adresinize gönderilerek arızanız çözümlenecektir. Şişli, Ayazağa, Duatepe, Feriköy, Esentepe, Fulya, Harbiye, bu bölgelerin karel santral teknik servis hizmetlerini karşılamak amacı ile karel santral arızalarını çözümleme ekibini tarafınıza yönlendiriyor bu bölgedeki tüm telefon, santral, dahili hat, lokal arızalarını ortadan kaldırmak için Şişli karel santral servisi hizmetini bu bölgelere sunuyoruz.

Sisli Karel Servis İletişim Bilgisi

Sisli Karel Servis'e ihtiyaç duyarsanız Sisli karel servisi ile iletişim kurabilirsiniz.

Sisli Karel Santral Servisi

Sisli Karel Santral Servisi çağrı merkezimize 0212 548 50 69 numaralı telefondan veya info@efartelekom.com 'dan iletişime geçebilirsiniz. Sisli Karel servis Sisli bölgesinde bulunan tüm işletmelerin yaşadıkları Karel santral arızalarına hızla çözüm üretmektedir.

Şişli Karel Santral Servisi | 0212 548 5 069 | Efar Telekom

Şişli Karel santral Servisi 1 saat içerisinde Şişli Karel Servisi hizmeti. Karel Ana Bayi Ve Yetkili Servisi