Silivri Karel Santral Servisi

Silivri Karel Santral Satış Kurulum Ve Teknik Servis Hizmeti

Silivri Karel Santral Servisi, Silivri karel yetkili teknik servis olarak 3 saat içerisinde Tekirdag, Silivri, Ergene, Çerkezköy, Çatalca, bölgelerinde alanında uzmanlık kazanmış teknik personeli ile haftada 6 gün 9 saat teknik servis hizmeti ile hizmetinizde.

Yetkili servis ve teknik servis olmanın avantajlarını da kullanan Silivri karel santral servisi yedek parça stoğu ile müşterilerin çözüm ortağı olmuştur. Silivri ili ve ilçelerinde karel santral ihtiyacı olan müşterilere yerinde keşif hizmeti vererek Karel telefon santral servis, telekom ihtiyacı olan ürünü tespit etmek, gerekli tesisat desteği vermek ve gerekirse yapısal kablolamasını yapmak şirketin çalışma alanları içindedir

Silivri Karel Santral Adaptör Tamiri

Silivri karel santral servisi Karel PS02 Adaptör Tamiri Yapmaktadır.

Silivri'de Santral Servis Hizmeti İçin

Karel santral servisi dendiğinde akla gelen firmalardan biri olan silivri karel santral servisi ☎ 0212 548 50 69 servis talep eden müşterilerimizin arızalı ürünlerine servis durumumuzun uygunluğuna göre 1 yada 3 saat içerisinde servis hizmeti vermektedir.

MARKALARIMIZ & HİZMETLERİMİZ

Karel servis ve satıcı olan firmamızın santral ve ilave ürünlerini inceleye bilir, ucuza alım yapabilir, kurulum ve servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Silivri Karel Santral Servisi Nerededir?

Silivri karel santral servisi

Bize Ulaşın

  • Firma: Silivri Karel Santral Servisi
  • Adres: Mimarsinan Silivri, Uğur Dündar Cd. No:23, 34570 Silivri/İstanbul
  • Telefon: 0212 548 50 69
  • Gsm: 0533 252 10 58
  • E-posta: silivri@karelsantralservisii.com